Szukaj

Jest gorzej niż królowa Elżbieta II myślała. Wyszły na jaw kolejne przekręty jej syna

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Ostatnio brytyjskim dworem wstrząsnął skandal, z młodszym synem królowej Elżbiety II, Andrzejem, w roli głównej. Niestety, podobno monarchini nawet się nie domyśla, jak jest źle. Co jeszcze zostało przed nią zatajone?

Książę Andrzej, to drugi syn królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Poślubił słynnego rudzielca, Sarę Ferguson, z którą rozwiódł się po kilku latach. Mają dwie córki: Beatrycze i Eugenię. Był ósmy w kolejce do brytyjskiego tronu, aż do czasu, kiedy rozpętała się afera pedofilska z nim w jednej z głównych ról. Do niedawna mężczyzna cieszył się nieskalaną opinią, ale teraz jego idealny wizerunek runął.

Książę Andrzej broni się przed oskarżeniami o pedofilię. Ile wie królowa Elżbieta II?

Książę przez bardzo długi czas milczał na temat swoich kontaktów z Jeffreyem Epsteinem, milionerem skazanym za wykorzystanie nieletnich do prostytucji. Ciszę przerwał udzielając wywiadu dla BBC. Podczas rozmowy przyznał, że żałuje kontaktów z bogaczem. Podkreślał, że nigdy nie korzystał z usług nieletnich dziewczyn.

Żałuję tego, bo to nie było zachowanie godne członka rodziny królewskiej. Staramy się zachowywać najwyższe standardy. Po prostu zawiodłem – powiedział.

Pomimo próby oczyszczenia swojego nazwiska we wspomnianym wywiadzie, członkowie społeczeństwa wątpili, czy rzeczywiście mówi prawdę, mimo że matka bardzo go wspierała.

Ma szczęście, że jest ulubieńcem królowej. To, co królowa wie – lub wierzy, że to prawda, jest tajemnicą – mówi źródło w In Touch. – Jestem pewien, że obejrzała wywiad i zna powagę oskarżeń. Ale królowa wierzy tylko w to co chce, jak wierzy wiele matek.

InTouch – książę Andrzej i królowa Elżbieta II na okładce

InTouch – książę Andrzej i królowa Elżbieta II na okładce

Zgodnie z publikacją, ekspert wykrywający kłamstwa Mike Sylvestre przeanalizował video z wywiadu i powiedział, że kiedy książę został trafiony trudnymi pytaniami, jedyną rzeczą, którą zrobił, było obniżenie głośności głosu.

Na przykład, kiedy Andrew mówi, że nie pamięta spotkania z Virginią, jego głośność spadła. To wyraźna wskazówka, że ​​ktoś oszukuje – mówi Mike. – Uważam, że poznał kobietę.

Wiadomość o tym nadeszła, kiedy Andrzej wydał oświadczenie, że wycofał się z obowiązków publicznych w tym tygodniu.Zrobił to podobno pod silnym naciskiem Karola, który mocno zaangażował się w sprawę.

Karol był bardzo zaangażowany w tę decyzję jako spadkobierca tronu. Wiedział, że należy podjąć natychmiastowe działania. Książę wiedział, że nie może już walczyć. Jego królewska kariera dobiegła końca – informuje źródło The Sun.

Zobacz: Rodzina królewska w rozsypce! Meghan Markle zabrała Archiego i uciekła od Harry’ego! Tabloid ujawnia kulisy


Książę Andrzej - dementuje zarzuty o pedofilię

Książę Andrzej - dementuje zarzuty o pedofilię

Książę Andrzej miał romans z Angeliną Jolie?

Książę Andrzej miał romans z Angeliną Jolie?

Książę Andrzej

Fotografia: ONS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×