Szukaj

Harry pochwalił się prezentem od królowej dla Archiego! Całą niespodzianką monarchini konsultowała z Meghan Markle

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry

Co królowa Elżbieta II wręczyła Archiemu na Święta Bożego Narodzenia? Książę Harry zdradził, jaki prezent monarchini przygotowała dla prawnuka. Całą niespodziankę konsultowała z Meghan Markle. Tu nie ma mowy o żadnym konflikcie!

Książę Harry wywołał trzęsienie w światowych mediach, gdy niespodziewanie pojawił się w programie Jamesa Cordena. W piątek do internetu trafiła zapowiedź wywiadu z wnukiem królowej Elżbiety II, który zostanie wyemitowany 7 marca, tuż przed mocno promowaną rozmową Sussexów z Oprah Winfrey.

Wywiad z Harrym ma bardzo swobodny klimat. Książę i prowadzący rozmowę jeżdżą po słonecznym Los Angeles symbolem Wielkiej Brytanii – czerwonym autobusem, popijają herbatę i rozmawiają o życiu. Pierwszy raz od lat młodszy syn księżnej Diany i księcia Karola tak bardzo otworzył się przed kamerami. Opowiedział o żonie i synu. Zdradził, jak Meghan Markle mówi na niego w domowym zaciszu i pochwalił się pierwszym słowem wypowiedzianym przez Archiego (o wszystkim przeczytasz tutaj).

Fani rodziny królewskiej są cali w skowronkach, bo ich ulubieniec, najbardziej czupurny z książąt, zdobył się na przełomowe słowa na temat relacji z królową Elżbietą II.

Co królowa Elżbieta II dała Archiemu na święta? Harry pochwalił się prezentem

Od ponad roku tabloidy na całym świecie donoszą o rzekomo fatalnej i napiętej atmosferze pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny królewskiej. Od dawna mówi się, że relacja Harry’ego z bratem, ojcem i dziadkami jest naganna. Cytowane są osoby z otoczenia Windsorów, które mają ujawniać sensacyjne smaczki, a nawet cytować fragmenty rozmów, jakie odbywają się za zamkniętymi drzwiami. Ile w tym prawdy? Okazuje się, że niewiele.

Harry podczas rozmowy z Jamesem pochwalił się, co Archie dostał na Święta Bożego Narodzenia od prababci. Królowa nie zapomniała o małym hrabi i z pomocą asystentów spakowała uroczy drobiazg, który wysłała z Londynu do Los Angeles. Co więcej, monarchini całą niespodziankę skonsultowała wcześniej z rodzicami prawnuka. Najwięcej do powiedzenia w tym temacie miała Meghan, która według tabloidowych rewelacji miała nie zamienić z władczynią ani słowa od dnia ogłoszenia Megxitu.

Co ciekawe, moja babcia zapytała nas, co Archie chce na Boże Narodzenie, a Meg powiedziała, że ​​gofrownicę. Wysłała nam gofrownicę dla Archiego. Na śniadanie, Meg wymyśla teraz kolejną organiczną mieszankę do gofrownicy. Archie kocha to. Archie dosłownie budzi się rano i mówi „gofr” – wyznał Harry.

Wygląda na to, że Harry i Meghan są w stałym kontakcie z królową, a wszystkie sensacyjne publikacje kolorowej prasy, jakimi emocjonuje się cały świat, należy włożyć między bajki.

Poniżej zwiastun rozmowy z Harrym. Coś czujemy, że będzie się o niej mówiło latami.


Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Archie Harrrison w Afryce

Archie Harrrison w Afryce

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×