Szukaj

To szybko się nie skończy. Cięta jak osa Kinga Rusin właśnie odpowiedziała ojcu Małgorzaty Rozenek

Kinga Rusin Małgorzata Rozenek

Kinga Rusin odpowiedziała na wypowiedź ojca Małgorzaty Rozenek

Afera kosmetykowa trwa w najlepsze. Po porannym wywiadzie ojca Małgorzaty RozenekKinga Rusin postanowiła wypalić kolejne działo i odpowiedzieć na jego zarzuty. W rozmowie z Faktem Stanisław Kostrzewski nazwał Kingę “żmiją i gadem”, a także stwierdził, że jest ona bardzo toksyczną osobą. To nie spodobało się dziennikarce Dzień Dobry TVN.

Jej najnowszy wpis był naprawdę ostry:

No i stało się! Wszystko jasne! Po tym jak dziesiątki tysięcy Polaków potępiły fałszywe strojenie się przez Majdanów w piórka obrońców zwierząt, Rozenek pobiegła na skargę do taty, który, co za zbieg okoliczności, jest PIS-owskim dygnitarzem, wieloletnim skarbnikiem PIS. Tak, tego PIS, który nam rozwala od kilku lat przyrodę, o którą ja i cała masa ludzi walczymy. Walczymy dla wszystkich, niezależnie od sympatii politycznych.

I wyszła buta PIS-owskiego dygnitarza. W wywiadzie dla dzisiejszego Faktu mógł mnie nazwać komunistką i złodziejką, gorszym sortem, zdradziecką mordą. Ale wybrał coś nowego: otóż okazuje się, że jestem ŻMIJĄ I GADEM. Jak to mężczyzna do kobiety, po staropolsku… Podobno też po 25 latach w telewizji muszę “wozić się” na słynnej Pani Rozenek, która pojawiła się w mediach…5 lat temu. Aha!

MOCNE! Kinga Rusin o życiu prywatnym Małgorzaty Rozenek! Pisze o „polowaniu na cudzych mężów”! Co jeszcze zdradziła?

Kinga Rusin ostro o ojcu Małgorzaty Rozenek

W dalszej części swojej wypowiedzi Rusin zwróciła uwagę na to, że to nie ona zaczęła tę “wymianę zdań”, a atak ojca Małgorzaty był nie na miejscu i jest “klasyczną polityczną strategią”:

Tata-dygnitarz zapomniał przy okazji wspomnieć, że to jego córka sprowokowała publiczną wymianę zdań. Gdyby Rozenek i Majdan nie zaatakowali podle moich intencji walki o prawa zwierząt, nie zwróciłabym tak mocno uwagi Polaków na ich hipokryzję (przy okazji). W moich pierwszych wypowiedziach dotyczących testowania kosmetyków na zwierzętach bowiem nie używałam nazwisk, mówiłam o wszystkich koncernach i tych co je reklamują (można sprawdzić, są w historii mojego insta, 17. i 18.08 ). Patrząc na całą akcję, widać stary schemat walki z przeciwnikami: mówią, że coś jest dla nich ważne (drzewa, puszcza, tu:zwierzęta), następnie kasa jest ważniejsza (wycinka, tu:reklama Avonu), przeciwnikom zarzuca się działanie dla prywatnych korzyści (tu: wywiad Rozenek na mój temat), a po mocnym oświadczeniu obrażonego (mój wpis) atakuje się go na wszystkich frontach i obraża mocniej. Manipulacja przykrywająca sprzedaż wartości za kasę plus zmasowany atak.

Co za cios! Michał Piróg w konflikcie Kingi Rusin z Małgorzatą Rozenek wstawił się za…

W wywiadzie Taty-dygnitarza nie obyło się oczywiście bez ataku na moją firmę i moje kosmetyki. Już się przyzwyczaiłam.

A w imieniu wszystkich którzy kochają zwierzęta i przyrodę oraz tych co o nie walczą odpowiem całej rodzinie Rozenek-Majdan-Kostrzewskich i tym co niszczą przyrodę: Możecie każdego z nas z osobna obrażać, ale nas nie powstrzymacie.

Jak myślicie, doczekamy się odpowiedzi czy post Kingi wyczerpie temat i wreszcie zapadnie błogi spokój?

Joanna Krupa wytknęła Małgorzacie Rozenek współpracę z Avonem. Teraz tłumaczy się z własnego kontraktu! „Zapomniał wół jak cielęciem był”

Ile zarabiają polskie gwiazdy za wyjście „na ściankę”? Rekordzistką jest Rozenek, ale Julia Wieniawa depcze jej po piętach!

OSTRO! Ojciec Małgorzaty Rozenek nie wytrzymał i zabrał głos w sprawie „afery kosmetykowej”. Uderzył prosto w Kingę Rusin!

 


Kinga Rusin, Joanna Krupa czy Małgorzata Rozenek? Którą cenisz najbardziej?

×