Szukaj

Kim Kardashian pochwaliła się tym, co ugotowała dla Kanye Westa i rozpętała burzę w sieci. “To obrzydliwe” [WIDEO]

Co Kim Kardashian ugotowała Kanye Westowi? Zdjęcia 2017 Instagram, Snapchat

Co Kim Kardashian ugotowała Kanye Westowi?

Kim Kardashian jest chyba najbardziej znaną gwiazdą ze wszystkich członków swojej rodziny. Wciąż jednak jest o niej głośno. Nie milkną echa tego, jak została napadnięta w jednym z paryskich hoteli. Mówiło się potem, że jej mąż musiał zgłosić się do psychiatry na obserwację. Teraz wydaje się, że wszystko wróciło do normy. Kim bowiem znów szokuje.

Zobacz: Kim Kardashian tym razem przesadziła? Liczba zabiegów, którym się poddała po napadzie w Paryżu przyprawia o zawrót głowy!

Celebrytka nie ukrywa, że fascynuje ją moda kulinarna, jaką jest soul food. Polega on na przygotowywaniu potraw, które są najbliższe tradycyjnym daniom. Jeśli chodzi o Amerykanów, to kuchnia ta ma być zbliżona do tej, którą raczyli się czarnoskórzy niewolnicy. Kim jednak ma nieco inny pomysł. Na Snapchacie pochwaliła się tym, co ugotowała specjalnie dla Kanye Westa. Można zobaczyć, że były to między innymi: zapiekanka, smażony kurczak czy bananowy pudding. Fani nie przeszli obok tego obojętnie i skomentowali kulinarne popisy celebrytki.

Te potrawy wyglądają obrzydliwie! Czarni niewolnicy raczej nie jedli panierowanych skrzydełek – pisali

Coś nam się wydaje, że gwiazda nie przejmie się krytyką.

Zobacz: Kardashianka już tak nie wygląda! Celebrytka zmieniła fryzurę

Kim Kardashian bez biustonosza

Co Kim Kardashian ugotowała Kanye Westowi?


Czy będziesz śledzić Kim Kardashian na SnapChacie?

×