Szukaj

Czego Kim Kardashian szuka w Google? Wstydliwe zapytanie gwiazdy zrozumie wiele kobiety

Kim Kardashian - jest chora

Kim Kardashian - jest chora

Kim Kardashian zaliczyła sporą wpadkę. W jednym z programów pokazała historię przeglądania. Ostatnio odwiedzała niezwykle szokujące strony internetowe. Jakie? Prawda zaskoczy niejedną osobę. 

Kim Kardashian, zanim stała się sławna, trzymała się z Paris Hilton. Dziedziczka hotelowej fortuny wprowadziła ją w świat show-biznesu i amerykańskich salonów. Panie brylowały razem na imprezach, ściągając na siebie uwagę mediów. W pewnym momencie, to jednak Kim prześcignęła znaną koleżankę. Do tego stopnia, że nagrano reality show o jej rodzinie.

Zobacz: Makijażysta Kylie Jenner upodobnił się do Kim Kardashian! Wyciął sobie żebra, nosi identyczną bieliznę i bije rekordy na Instagramie

Czego Kim Kardashian szuka w Google?

Kilka lat temu życie Kim i jej sióstr zupełnie się zmieniło. Żona Kaynego Westa zaczęła cieszyć się nie tylko sporą sławą, ale także stała się bizneswoman – kapitał inwestowała m.in. w firmę kosmetyczną, a także linię perfum. Na jej koncie bankowym zgromadziła się spora suma.

Kardashian celebrytką być jednak nie przestała. Właśnie dlatego regularnie pojawia się  w programach telewizyjnych. Tak jak ostatnio, kiedy była gościem Jimmy’ego Fallona. Gospodarz przygotował dla niej nietypowe zadanie – poprosił, by pokazała swój telefon komórkowy. I o ile pokazanie ostatniej wiadomości nie stanowiło dla niej problemu, o tyle historia przeglądania była dla gwiazdy nieco niezręczna.

Zobacz: Koniec z Photoshopem! Kardashianka pokazała swoje rozstępy i zalała ją fala komplementów: „W końcu normalnie”

Okazuje się, że ostatnie zapytanie, które Kardashian skierowała do wujka Google wprawiło ją w niemałe zakłopotanie. W sieci szukała informacji na temat bielizny wyszczuplającej. Nie to było jednak najgorsze:

Czy bielizna modelująca, która ma dziury na siku jest lepsza – skierowała pytanie do sieci amerykańska gwiazda.

Poproszona o wyjaśnienie przyznała, że nie chodziło jej o to, by kupić taką bieliznę, ale by rozwinąć swój biznes. Przypomnijmy, że gwiazda stworzyła własną linię modelującej bielizny. Jak zapewniała Kardashianka w jednym z wywiadów, „podkreśla kobiece kształty i krągłości”.

Zobacz: Kim Kardashian obgadała Paris Hilton w rozmowie z siostrą. Takich słów chyba nikt się nie spodziewał!


Kim Kardashian w programie Jimmy’ego Fallona

Kim Kardashian w programie Jimmy’ego Fallona

Kim Kardashian - Instagram

Kim Kardashian - Instagram

Kim Kardashian - Instagram

Kim Kardashian - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×