Co Kim Kardashian dostała od Kanyego na 40. urodziny? Niespodzianka życia wzruszyła ją do łez

Kim Kardashian, Kanye West

Kim Kardashian, Kanye West

Kanye West wręczył Kim Kardashian oryginalny prezent na 40. urodziny. Gwiazda nie mogła powstrzymać wzruszenia na widok niespodzianki. Przyznała, że to najpiękniejsze, co kiedykolwiek jej wręczono. I ciężko się z nią nie zgodzić.

Kim Kardashian skończyła 40 lat. Wyjątkowa okazja wymagała wyjątkowej oprawy. Gwiazda spakowała więc walizki i razem z najbliższymi wyleciała na egzotyczną wyspę, na której wznosiła toasty do białego rana. Szampan lał się strumieniami, a pogoda dopisała, dzięki czemu goście mogli pozwolić sobie na bardzo kuse stroje.

Na imprezie nie pojawiła się Kylie Jenner, która w tym czasie miała inne zobowiązania, ale to nie popsuło Kim dobrej zabawy. Towarzyszyli jej przede wszystkim pozostałe siostry i mąż. Kanye West zadbał o to, by jego małżonka poczuła się wyjątkowo w tym szczególnym dla siebie dniu. Przygotował dla niej imponującą niespodziankę.

Co Kim Kardashian dostała od Kanye Westa na 40. urodziny?

Już wiemy, jaki prezent Kanye West wręczył Kim Kardashian na 40. urodziny. Gwiazda reality nie ukrywała wzruszenia, gdy jej oczom ukazała się niespodzianka od ukochanego. Para, która ma wszystko na pstryknięcie palca, nie musi wręczać sobie drogich willi, jachtów czy samochodów. Tutaj liczą się emocje i oryginalność, i o to właśnie zadbał raper.

Kim pochwaliła się na Instagramie, że w trakcie imprezy urodzinowej nagle na scenie… pojawił się jej ojciec, który zmarł 17 lat temu. Robert Kardashian odszedł 30 września 2003 w wieku 59 lat, przegrywając walkę z nowotworem przełyku. Dzięki współczesnym możliwościom udało się jednak otworzyć jego postać w formie hologramu. Dołożono wszelkich starań, by dokładnie odzwierciedlał gesty i sposób poruszania się mężczyzny.

Na urodziny Kanye podarował mi najbardziej zdumiewający prezent w życiu. To specjalna niespodzianka z nieba. Hologram mojego taty. Jest tak realistyczny! Oglądaliśmy go w kółko, przepełnieni emocjami – napisała Kim, dodając, że w trakcie oglądania wzruszyła się do łez: – Nie potrafię nawet opisać, co to było za przeżycie dla mnie i moich sióstr, brata, mamy i najbliższych przyjaciół. Dziękuję Kanye za to wspomnienie, które będzie trwać przez całe życie. Tutaj możecie zobaczyć szczegóły – zakończyła swój wpis, dołączając nagranie z życzeniami.

Solenizantka usłyszała poruszające słowa od ojca:

Masz 40 lat i jesteś dorosła. Wyglądasz pięknie, tak jak wtedy, gdy byłaś małą dziewczynką. Codziennie czuwam nad tobą, twoimi siostrami i bratem oraz wszystkimi twoimi dziećmi. Czasami rzucam aluzje, że jestem w pobliżu. Pamiętasz, jak codziennie wiozłem cię do szkoły moim maleńkim mercedesem i słuchaliśmy razem tej piosenki? Jestem bardzo dumny z kobiety, którą się stałaś i ze wszystkiego, co osiągnęłaś. Cała twoja ciężka praca i wszystkie firmy, które zbudowałeś, są niesamowite. Ale najbardziej imponujące jest twoje zobowiązanie do zostania prawnikiem i kontynuowania mojego dziedzictwa. To długa i ciężka droga, ale warto. Jestem z wami na każdym kroku. Sposób, w jaki łączysz się z naszymi korzeniami i wspierasz Armenię, wiele dla mnie znaczy. Jesteś dumną Ormianką, a ja jestem dumnym Ormianinem.

Oczywiście hologram przedstawiający Roberta pochwalił również Kanye, nazywając go „wspaniałym mężem”.

Całą przemowę możecie obejrzeć na nagraniach udostępnionych przez Kim Kardashian – poniżej:


Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian, Kris Jenner

Kim Kardashian, Kris Jenner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×