Szukaj

Karolina Szostak prosto z wakacji wylądowała w luksusowej klinice! Po zabiegu cała w skowronkach wraca do pracy! [WIDEO]

Karolina Szostak wróciła już ze swoich francuskich wakacji. Prezenterka, jak światowa gwiazda, wypoczywała w modnym kurorcie w Cannes. Opalona i wypoczęta zaliczyła wizytę w klinice poprawiania urody. Teraz jest gotowa wrócić do pracy.

Karolina Szostak od kilku lat w kobiecym dziennikarstwie sportowym nie ma żadnej konkurencji. Jej relacje w serwisach informacyjnych Polsatu cieszą się sporym zainteresowaniem, w jej wydaniu nawet porażka polskiej reprezentacji nabiera miłego wyrazu. Wszystko za sprawą zjawiskowej urody, którą Karolina nieustannie kusi widzów. Po swojej metamorfozie Szostak wygląda olśniewająco, jest niezwykle kobieca, seksowna i, mimo że schudła ponad 30 kilogramów, nie straciła swojego zmysłowego pazura.

Karolina niedawno wypoczywała w pięknej Francji. Na profilu gwiazdy Polsatu pojawiło się mnóstwo zdjęć z Cannes: są fotki w bikini, na jachcie, z plaży oraz spacerów. Niestety czas wakacyjnej nieustannie Karoliny dobiegł końca. Dziennikarka wróciła do kraju i już pojawiła się w telewizji. Zanim jednak atrakcyjna prezenterka zasiadła przed kamerami, odwiedziła luksusową klinikę urody, w której skorzystała z kilku zabiegów.

Odnowiona, opalona i szczęśliwa Szostak, w podskokach opuściła gabinet. Tę niepowtarzalną chwilę dziennikarka utrwaliła na emocjonującym filmiku. Fani jak zawsze zagotowali się z wrażenia. Karolina jest śliczna jak kwiat róży:

  • Wyglądasz super też chciałabym tak pokazywać swoje nogi tylko nie są takie piękne jak Twoje
  • Powiedz z jakich zabiegów korzystasz
  • Ale masz super Nogi
  • Obłędnie piękna i seksowna
  • Demon seksu

Zobaczcie jak wygląda Karolina Szostak po zabiegu.

 

Opalona Karolina Szostak pręży swój śliczny biust o poranku! Gwiazda w szałowej mini podziwia wschód słońca we Francji!

Karolina Szostak ostro przedawkowała z opalaniem! Wygląda jak Joanna Przetakiewicz na starych zdjęciach

Karolina Szostak nie oszczędza na swoim wizerunku! Gwiazda Polsatu szaleje w butiku Chanel jak Jennifer Aniston! Jej karta kredytowa poszła w ruch!


Opalona Karolina Szostak w bikini

Opalona Karolina Szostak w bikini

Karolina Szostak spalona na skwarkę w Cannes

Karolina Szostak spalona na skwarkę w Cannes

Karolina Szostak opala się na Lazurowym Wybrzeżu

Karolina Szostak opala się na Lazurowym Wybrzeżu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×