Szukaj

Kanye West przeszedł samego siebie! Prezent dla Kim Kardashian na piątą rocznicę ślubu rozczarował internautów

Kanye West z okazji piątej rocznicy ślubu zabrał Kim Kardashian na koncert Celine Dion. Tym razem raper zrezygnował z wartych fortunę prezentów. Zobacz, jak para celebrowała swoje święto.
Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West

24 maja Kim Kardashian i Kanye West świętowali piątą rocznicę ślubu. Wydarzenie zmieniło bieg w rodzinie Kardashianów – podniosło zainteresowanie sławnym klanem, a z samej Kim uczyniło pierwszoligową gwiazdę, która zaliczyła nawet długo wyczekiwaną okładkę Vogue’a. Zanim celebrytka poślubiła rapera-miliardera zmagała się z opinią nielubianej wśród elit gwiazdki domowego filmu porno wyreżyserowanego przez jej kreatywną mamę menadżerkę.

Przed ostatnie pięć lat lat w mediach wielokrotnie pojawiały się plotki o kryzysie w małżeństwie Kardashian-West, które para sprytnie dementowała, najczęściej przy okazji kolejnych rocznic ślubu. Kanye co roku zaskakiwał nie tylko Kim, ale też miliony internautów swoimi prezentami rodem z amerykańskich komedii romantycznych. Największe poruszenie w mediach (w 2017 roku) wywołały zdjęcia wnętrz luksusowej willi w Kalifornii, która tonęła w białych różach. Dwa lata później sławny małżonek przygotował dla swojej ukochanej żony nieco bardziej skromny prezent.

Life&Style twierdzi, że Kanye West na piątą rocznicę ślubu wręczył Kim Kardashian… kopertę z biletami VIP na niedzielny koncert Celine Dion w Las Vegas. Pakiet dla bogatych lub zagorzałych fanów talentu kanadyjskiej piosenkarki kosztuje ok. 3 tysięcy złotych za osobę. O ile dla przeciętnego Amerykana nie jest to najtańsza opcja, o tyle w przypadku Kanye to wydatek pokroju butelki wody mineralnej.

Zaskoczył mnie niespodzianką – napisała ubrana w cekinową suknię Kim pozdrawiając fanów z areny, w której śpiewała Celine.

Swojego zaskoczenia nie ukrywali także internauci, którzy w komentarzach zwrócili uwagę na gest Kanye:

Coś skromnie w tym roku, ale wciąż romantycznie – napisała jedna z fanek, której wtórowała druga: – Spodziewałam się czegoś bardziej efektownego.

Najważniejsze, że Kim się podobało 🙂

Zobacz: Seria bajecznych zdjęć ze ślubu Kim Kardashian i Kanye’go Westa ujrzała światło dzienne! Wszystko z okazji piątej rocznicy ślubu!

Zobacz: Tak wygląda czwarte dziecko Kim Kardashian! Gwiazda pokazała zdjęcie noworodka i zdradziła jego imię

Zobacz: Kim Kardashian i Britney Spears przyłapane w bikini na plaży! Bez retuszu nie są już takie idealne


Kim Kardashian i Kanye West na koncercie Celine Dion

Kim Kardashian i Kanye West na koncercie Celine Dion

Kim Kardashian i Kanye West na koncercie Celine Dion

Kim Kardashian i Kanye West na koncercie Celine Dion

Kim Kardashian i Kanye West na koncercie Celine Dion

Kim Kardashian i Kanye West na koncercie Celine Dion

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×