Justin Bieber zrobił Hailey romantyczny prezent na Instagramie. Z rozmachem uczcił jej 24. urodziny

Justin Bieber, Hailey Bieber

Justin Bieber, Hailey Bieber

Hailey Bieber skończyła dzisiaj 24 lata! Justin Bieber chciał, aby ten dzień był dla niej wyjątkowy. Przygotował dla swojej drugiej połówki szczególną niespodziankę. Jaki z niego romantyk!

26-letni Justin Bieber jest prawdziwym szczęściarzem. Jego serce skradła młodsza o dwa lata modelka, Hailey Bieber, której się oświadczył w lipcu 2018 roku. Para jest już po dwóch ślubach – cywilnym i kościelnym. Wydawać mogłoby się, że ich szczęściu nie może nic zagrażać, tymczasem ostatnio media obiegły nie najlepsze informacje.

Zaledwie kilka tygodni temu para miała przechodzić kryzys, który był na tyle poważny, że podobno rozważali rozstanie.

Hailey nie może znaleźć siebie, bo Justin ciągle żąda jej uwagi. Nie ufa również jej przyjaciołom i obawia się, że napełniają jej głowę niedorzecznościami związanymi z ich małżeństwem. Nie chce spuścić jej z oczu! – podawał informator National Enquirer.

Gdy plotki o rozstaniu ucichły, w mediach pojawiła się informacje o tym, że Hailey jest w ciąży. W zagranicznych tabloidach pojawiały się zdjęcia wykonane przez paparazzi, na których widoczny był lekko zaokrąglony brzuszek. Żona wokalisty wydała oświadczenie, szybko ucinając kolejne plotki:

Od niedawna wiem, że zamierzaliście umieścić swoją wymyśloną historię Us Weekly. Nie jestem w ciąży. Proszę przestańcie pisać historie opierające się na informacjach ze swoich „źródeł” i skupcie się na tym, co ważne, czyli na wyborach.

Małżeństwu udało się zażegnać kryzys, czego najlepszym dowodem są życzenia urodzinowe, jakie solenizantka dostała od ukochanego.

Jakie życzenia złożył żonie Justin Bieber?

Hailey i Justin na każdym kroku wyznają sobie miłość. Ostatnio modelka wykonała tatuaż, którym chciała pokazać, jak ważny jest dla niej mąż. Na palcu serdecznym wytatuowała literkę J, która rozpoczyna imię jej partnera.

Autor hitu Boyfriend nie wstydzi się swoich uczuć i chętnie okazuje je publicznie. Na jego Instagramie nie brakuje romantycznych kadrów z żoną. Nie zadziałały one jednak na jego fanów tak jak życzenia, które złożył Hailey z okazji 24. urodzin. Tak romantyczny nie był od czasu opublikowania zdjęcia ze ślubu:

Moje oczy są dla ciebie. Moje serce jest dla ciebie. Moja dusza jest dla ciebie. Moja miłość jest dla ciebie. Mój dom jest tam, gdzie jesteś ty. Jesteś moją bezpieczną przystanią. Mam obsesję na Twoim punkcie. Moim największym marzeniem jest zestarzeć się z Tobą. Nie mogę uwierzyć w to, że jesteś moja na zawsze. Wszystkiego najlepszego Skarbie.

Wpis wzruszył fanów muzyka, którzy dali temu wyraz w komentarzach:

  • Płaczę. Jesteście idealną parą.
  • O mój Boże, ten podpis… Jesteście najlepszą parą na świecie!
  • Nie jestem w stanie wyrazić swoich uczuć do Was!
  • Wszystkiego najlepszego Hailey! Jesteście najlepsi!
  • Moja inspiracja. Wszystkiego najlepszego Hailey!

Wszystkie zdjęcia, jakie Justin opublikował wraz z urodzinowymi życzeniami dla Hailey, znajdziecie poniżej.


Hailey Bieber

Hailey Bieber

120489606_710689013132939_1421934945094803374_n

Hailey Bieber, Justin Bieber

Hailey Bieber, Justin Bieber

Hailey Bieber, Justin Bieber

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×