Szukaj

J.Lo pochwaliła się walentynkowym prezentem od Alexa. Ma rozmach, choć nie taki jak Rinke Rooyens

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez

Jennifer Lopez pochwaliła się prezentem walentynkowym od Alexa Rodrigueza. Trzeba przyznać, że narzeczony gwiazdy ma gest.

Walentynki, to jedno z najbardziej ulubionych świąt w roku. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne. W Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami.

Jennifer Lopez dołączyła do gwiazd, które prezentem od ukochanego podzieliły się w sieci. Alex Rodriguez ma rozmach, choć daleko mu do Rinke Rooyensa. Zobaczcie, jakie wideo udostępniła J.Lo.

Jaki prezent na walentynki otrzymała Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są jedną z najpiękniejszych par światowego show-biznesu. Wokalistka jest po trzech nieudanych małżeństwach i kilku głośnych związkach. Gdy wydawało się, że nie odnajdzie szczęścia, w 2017 roku w jej życiu pojawił się on – 45-letni gwiazdor New York Yankees, jednej z najlepszych drużyn baseballowych w Stanach Zjednoczonych.

W mediach często pojawiają się informacje o ich ślubie. Magazyn Life&Style już na początku roku sugerował, że para od dawna jest małżeństwem. Jednak sama gwiazda skomentowała, że do ślubu nie doszło przez pandemię, mimo że mieli już bardzo sprecyzowane plany:

To było naprawdę smutne, ponieważ mieliśmy się pobrać w czerwcu i już wcześniej wszystko zaplanowaliśmy, więc gdy w marcu lub kwietniu spojrzeliśmy na sytuację we Włoszech, byliśmy przerażeni. Pomyśleliśmy wówczas: To może się nie wydarzyć. Włochy to najgorsze miejsce na świecie… – opowiedziała wokalistka w Radio Andy.

Brak obrączek nie przeszkadza im jednak w celebrowaniu miłości. W walentynki na profilu J.Lo na Instagramie pojawiło się wideo, na którym pochwaliła się prezentem od ukochanego. Alex podarował jej naprawdę ogromny bukiet czerwonych róż, do którego przywiązana była wiązka balonów:

Luty to nasz wyjątkowy miesiąc … nasz rocznicowy … Spotkaliśmy się ponownie 1 lutego … pierwszy raz wyszliśmy dwa dni później i od tamtej pory nie było dnia, którego byśmy nie byli razem lub żebyśmy nie rozmawiali … Sprawiasz, że się uśmiecham … Uwielbiam twoje strasznie zabawne poczucie humoru … i to, jak zawsze starasz się, aby każdy pokój, do którego wchodzisz, był bardziej radosny … Kocham cię i wszystkich co robisz dla mnie i ze mną …. jesteś moją zabawną walentynką – napisała.

Na filmiku Jennifer mówi, że dzięki Alexowi się uśmiecha. Piękny prezent docenili też fani gwiazdy. W komentarzach życzą jej, żeby ta miłość trwała wiecznie.


Jennifer Lopez – prezent na walentynki od Alexa

Jennifer Lopez – prezent na walentynki od Alexa

Jennifer Lopez – prezent na walentynki od Alexa

Jennifer Lopez – prezent na walentynki od Alexa

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×