Irina Shayk pokazała światu co myśli na temat Lady Gagi! Jej zachowanie na Oscarach 2019 było bardzo wymowne

Irina Shayk - zachowanie na Oscarach

Irina Shayk - zachowanie na Oscarach

Irina Shayk jest zazdrosna o Lady Gagę?

Plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera krążą w mediach od tygodni. Irina Shayk nie odniosła się do tych rewelacji, ale na gali Oscarów 2019 dobitnie pokazała co sądzi o wokalistce. Jej zachowanie nie umknęło fanom diwy i przystojnego aktora. Co zrobiła rosyjska modelka?

O tym, że Lady Gagę i Bradley’a Coopera łączy coś więcej niż tylko wspólna praca, mówi się od wielu tygodni. Praca na planie Narodzin Gwiazdy miała ich do siebie zbliżyć, a dowodami na płomienny romans pary są między innymi intymne gesty, które wymieniają na oczach ludzi. Irina Shayk, partnerka Bradleya i matka jego dziecka, do tej pory nie komentowała tych rewelacji w żaden sposób. Podczas Oscarów 2019 postanowiła jednak dobitnie pokazać co sądzi o całej sytuacji.

Modelka postanowiła także udowodnić, że u boku Coopera jest miejsce tylko dla jednej kobiety i nie jest nią Lady Gaga. Właśnie dlatego usiadła między swoim partnerem, a jego domniemaną kochanką, nie dając im możliwości na nic więcej poza lakoniczną rozmową. Na nagraniach z gali udostępnianych przez gwiazdy w sieci widać w pewnych momentach, że uważnie przysłuchiwała się każdemu słowu, które padało.

Chociaż Irina mogłaby być zazdrosna o piosenkarkę, doskonale pokazuje, że tak nie jest. W momencie, w którym Gaga odebrała statuetkę, Shayk przytuliła ją i pogratulowała zwycięstwa na oczach całej sali. Wydawać by się mogło, że panie prywatnie się lubią.

Myślicie, że tak rzeczywiście jest czy raczej modelka potrafi doskonale grać?

Lady Gaga i Bradley Cooper podczas Oscarów

Dodajmy, że Lady  Gaga i Bradley Cooper byli gwiazdami tegorocznych Oscarów. Para pojawiła się wspólnie na scenie, gdzie wykonała utwór Shallow. Ich występ był bardzo romantyczny: wymieniali czułe gesty i spojrzenia. Fani w social mediach byli bardzo podekscytowani występem pary i przysięgali, że wydawało im się, że w każdej chwili może dojść do romantycznego pocałunku.

Też tak to odczuliście?

Gwiazdy zalały Instagram zdjęciami z Oscarów 2019! Wybraliśmy dla was najlepsze! [DUŻO ZDJĘĆ]

Ale talia! Lady Gaga na Oscarach 2019 wyglądała szczuplej niż kiedykolwiek wcześniej!

MAGIA! Niesamowity występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019! Brawom nie było końca [WIDEO]

 

 


Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Lady Gaga - Oscary 2019
Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×