Edyta Górniak pokazała, co ma na tapecie w telefonie. Kiedyś było zdjęcie Allanka, a teraz?

Co Edyta Górniak ma na tapecie w telefonie?

Co Edyta Górniak ma na tapecie w telefonie?

Edyta Górniak pochwaliła się swoją tapetą. Co przedstawia obrazek? Dla wielu z was może to być sporym zaskoczeniem.

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych wokalistek. Karierę zaczęła jeszcze w latach 80. Nagrała kilka albumów. W kolejności od najstarszego są to: Dotyk, Edyta Górniak, Perła, Invisible, EKG, Zakochaj się na Święta w kolędach, My. Krążki zdobyły statusy srebrnych (w Portugalii), złotych, i platynowych. Edyta często wypowiada się na tematy społeczne i filozoficzne.

Diwa jest bardzo zainteresowana tradycjami religijnymi. Niegdyś wyjechała do Tajlandii, by studiować buddyzm. Nigdy jednak nie odwróciła się od chrześcijaństwa. W jednym z wywiadów mówiła:

Ja się nigdy nie odwróciłam od Boga, to jest bardzo ważna rzecz. Natomiast zgłębiałam różne filozofie, w tym także filozofię buddyjską, która nie jest religią, jest tylko filozofią (są różne zdania na ten temat – przyp. red.). Natomiast jeśli ktoś tego nie wie, to myśli, że to jest religia i myśli, że ja byłam kiedyś buddystką, a teraz jestem katoliczką. Nigdy się nie odwróciłam.

Ostatnio zamieściła na Instagramie fotkę przedstawiające azjatyckiego mnicha. Wywołało to spore poruszenie. Jedna z fanek ostro ją za to skrytykowała, o czym napisaliśmy TUTAJ.

Edyta ponownie przypomniała o swojej religijności. Wszystko za sprawą tapety w telefonie. Wcześniej widniały na niej zdjęcia Allana i autora hitu Król, Gromee’ego. A teraz?

Nowa tapeta Edyty Górniak. Co przedstawia?

Edyta Górniak zamieściła na InstaStory zrzut ekranu z telefonu. Widać na nim tapetę, na której jest obraz ze świętym Archaniołem Michałem. Skrzydlata postać trzyma w dłoniach miecz i wagę. W opisie dodanym do fotki napisano:

Masz wiadomość od anielskiej istoty.

Skąd taka tapeta? To zapewne owoc zainteresowania Edyty chrześcijaństwem i przejaw jej wiary. Warto też wspomnieć, kim w wierzeniach chrześcijańskich jest Archanioł Michał. Anioł ten stoi na czele hufców niebieskich, które walczą z diabłem i siłami ciemności.

Edyta często przestrzega fanów przed Szatanem. Ostrzegała przed nim m.in. przy okazji Halloween. Mówiła wtedy:

Jedną z podstawowych rzeczy, które musimy robić codziennie, to świadomie obserwować siebie i innych, obserwować, co myślimy, co mówimy, co robimy, w jakiej intencji zaczynami i kończymy dzień i gdzie otaczają nas pułapki. Tutaj jest ich pełno. Jedną z najbardziej popularnych pułapek, na którą nie zwracaliśmy dotąd uwagi, to dni wielkiego święta, zamienione na zabawę, czyli Halloween. Uważajcie zatem kochani, które drzwi otwieracie do swojego życia i do swojej duszy. Bądźcie czujni, ostrożni, rozważni.

Archanioł Michał to postać ważna nie tylko dla chrześcijan. Odgrywa też ważną rolę w judaizmie i islamie. Za świętego uważają go kościoły katolicki i prawosławny.

Fotkę aktualnej tapety Górniak możecie zobaczyć w przygotowanej przez nas galerii zdjęciowej.


Tapeta Edyty Górniak

Tapeta Edyty Górniak

Edyta Górniak zdradziła jakich aplikacji używa

Edyta Górniak zdradziła jakich aplikacji używa

Gromee jest na wyświetlaczu smatfona Edyty Górniak

Gromee jest na wyświetlaczu smatfona Edyty Górniak

Komentarze

 • GośćIrma pisze:

  Piękny koncert. Wydarzenie smutne ,aż nie chce się wierzyć, iż minęło 40 lat. Gratulacje TVP

 • Gośćggf pisze:

  Racja w1000 procent

 • Gość pisze:

  Nawiedzona.

 • Gość pisze:

  Zamiast pisać o mądrych, inteligentnych kobietach, które mają wiedzę, cele, pasję, które wyróżniają się w tłumie to stałe piszecie albo o Górniak, albo o Krzan. Jeżeli one mają być wyznacznikiem kobiecości to chyba zmienię płeć.

 • Gość bbb pisze:

  Ale uczepił się Jastrząb Edyty.Jak nie Szpak to Edyta na tapecie.Zaraz płatne hejterstwo rozkręca dyskusję,wyzywa osoby publiczne i wpisy się kręcą .wstyd do jakiej rangi spadł portal,aż czytać się nie chce.A może szanowny redaktorek artykułu przeczyta te chamskie komentarze i je pokazuje za trudne?

 • Gość pisze:

  Niech się pomodli o rozum !!

  • To ja pisze:

   Hejtować kazdy potrafi, ale o dobre, tolerencyjne słowo to juz cieżko przechodzi przez gardło,

  • Gość 23 pisze:

   Zacznij najpierw od siebie….bo gdyby głupota miała skrzydła to już dawno fruwalbyś

 • GośćAlicja pisze:

  Zamiast pisać newsy z d…. o wydmuszkach, może byście napisali o wczorajszym FENOMENALNYM koncercie w 40. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Tam wystąpiły prawdziwe gwiazdy estrady. To była najcudowniejsza uczta dla uszu. Koncert roku!

  • Gość pisze:

   To przykre, że portal woli zamieszczać bzdety, niż napisać o wydarzeniach godnych uwagi. Wczorajszy koncert był mega. Dobór artystów – petarda. Aż trudno uwierzyć, że palce w tym maczało TVP. Chyba muzyczne wydarzenie roku 2021?

  • Gość pisze:

   Czesc spoko czesc kicha moim zdaniem

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×