Szukaj

Najpierw miliarder, a teraz młody przystojniak… Mężczyźni rozpieszczają Edytę Górniak. Zobaczcie, co dostała na walentynki [WIDEO]

Edyta Górniak i Allan Krupa Walentynki

Edyta Górniak i Allan Krupa Walentynki

Co Edyta Górniak dostała na Walentynki?

Edyta Górniak nie ukrywa, że nie ma szczęścia w miłości. Wszystkie dotychczasowe związki gwiazdy kończyły się tak samo – zamiast romantycznego happy endu znanego z hollywoodzkich filmów, było jedno wielkie rozczarowanie. Po rozstaniu z przystojnym Williamem gwiazda postanowiła zrobić sobie przerwę od miłości. Ostatnio jednak w mediach pojawiły się plotki, że Edyta i amerykański miliarder – Mohamed Hadid – ojciec Belli i Gigi Hadid – mają się ku sobie.

Przystojny milioner zafundował Edycie Górniak przygodę rodem z “Pięćdziesięciu twarzy Greya’! Było romantycznie, luksusowo i z przytupem!

Na razie nie wiadomo ile prawdy jest w doniesieniach na temat rzekomego związku Górniak z Hadidem. Pewne jest jednak to, że Edyta zawsze może liczyć na największą miłość swojego życia, czyli syna Allana. Nastolatek nie zapomniał o swojej pięknej mamie nawet w Walentynki.

Gdy Edyta samotnie spędzała Dzień Zakochanych w hotelu, nagle u jej drzwi zjawił się Allan, który trzymał w ustach białą różę. To jednak nie była jedyna niespodzianka, bowiem Edyta otrzymała od małego przystojniaka jeszcze jeden upominek – butelkę ze swoim ulubionym napojem. Całą sytuację diwa sfilmowała i umieściła na Instagramie:

Dla kogo jest ten kwiatek baby? To jest kwiatek z okazji… [Walentynek – powiedział Allan]. To dobrze, że zdążyłeś przed północą. No to dziękuję, ja też cię kocham. Baby, jesteś wspaniały! – powiedziała zachwycona pomysłami Allana Edyta.

Premiera nowej piosenki Edyty Górniak

To jednak nie koniec niespodzianek. Gwiazda w Walentynki przeprowadziła rozmowę z fanami na Instastory, podczas której zapowiedziała premierę nowej piosenki w języku polskim. Z informacji, którą Edyta przekazała internautom wiemy, że premierowy fragment singla usłyszymy już w piątek, a 22 lutego w całości utwór wybrzmi podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP.

Czekamy z niecierpliwością!

Z tych efektów pracy grafików komputerowych można zrywać boki! Zobaczcie jak ich poniosło podczas zabawy z Photoshopem!

To prawdziwy HIT! Mandaryna pokonała Edytę Górniak?! Marta Wiśniewska chyba sama jest w szoku!

Po prawie dekadzie zdarzył się świąteczny cud! Edyta Górniak przebaczyła siostrze intrygi!


Allan Krupa wręczyła Edycie Górniak białą różę na Walentynki

Allan Krupa wręczyła Edycie Górniak białą różę na Walentynki

Co Edyta Górniak dostała na Walentynki od Allana?

Co Edyta Górniak dostała na Walentynki od Allana?

Edyta Górniak i Allan Krupa - Festiwal w Sopocie 2017

Edyta Górniak i Allan Krupa - Festiwal w Sopocie 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×