Szukaj

Joanna Krupa musiała oniemieć z wrażenia, gdy zobaczyła prezent od Edyty Górniak dla Ashy. Kosztował fortunę

Edyta Górniak, Joanna Krupa, Asha

Edyta Górniak, Joanna Krupa, Asha

Córka Joanny Krupy dostała prezent od Edyty Górniak. Modelka musiała być w niezłym szoku, gdy zobaczyła, na jaki gest zdobyła się jej sławna przyjaciółka. Z pewnością Asha wartość niespodzianki doceni po latach.

Edyta Górniak, w związku z premierą singla Lime, jest w nieustającym promocyjnym tyglu – występuje w programach  telewizyjnych, udziela wywiadów oraz intensywniej niż zwykle aktualizuje swoje media społecznościowe. Utwór zapowiada siódmy studyjny album gwiazdy, który powstawał w Stanach Zjednoczonych, we współpracy z amerykańskimi producentami z Nashville. Właśnie w USA Edyta bliżej poznała Joannę Krupę, jej córeczkę Ashę oraz całą rodzinę modelki.

Wokalistka była tak zauroczona ciążą swojej wieloletniej przyjaciółki, że śpiewała do jej brzuszka. Mało tego! Wpadła nawet na pomysł, by z pomocą Joasi ponownie zostać mamą. Jakim cudem? Przed laty modelka bała się, że nie będzie mogła zajść w ciążę, więc zamroziła swoje jajeczka.

Nigdy nie wiadomo: może jeszcze ich użyję. Na razie będę je trzymać, bo może będą potrzebne komuś z mojej rodziny. Wtedy je dam bliskiej osobie, może się przydadzą – mówiła Joanna.

Szybko się okazało, że chętnych na jej jajeczka długo nie musiała szukać. Jedną z nich była Edyta.

Pytałam ją czy nie odstąpiłaby mi swoich zamrożonych jajeczek. Powiedziała, że trzyma dla siostry na “w razie czego”. Bardzo bym chciała jeszcze raz doświadczyć bycia mamą, także jak widzę małe dzieci, to się rozpływam – zdradziła nam wokalistka.

Jaki prezent Edyta Górniak dała córce Joanny Krupy?

Dziś zarówno Edyta, jak i Joanna są Polsce, ale jak się okazuje, ze względu na zajętości obu gwiazd, trudno jest im się spotkać. Jednak piosenkarka obiecała, że gdy tylko skończy się galimatias związany z promocją singla, a Krupa skończy pracę na planie Top Model i promocję swoich zdrowych przekąsek BeeSweet, na pewno dojdzie do spotkania.

Ostatni raz widziałyśmy się w Stanach. Przeprosiłam ją, że na ten czas premiery i przygotowań nie mam niestety możliwości do niej przyjechać. Ale jak tylko uspokoi się ten cudowny ekscytujący chaos to wtedy chętnie się z nią zobaczę – mówiła Górniak „Faktowi”.

Przy okazji rozmowy z gazetą Edyta zdradziła również, jaki prezent ofiarowała córce Joanny Krupy.

Dostała od cioci Edi swój pierwszy diament – zdradziła gwiazda.

Warto dodać, że w Mennicy Skarbowej za diament o najmniejszej wadze, dodatkowo bez załączonego certyfikatu zapłacimy 650 zł. Dla porównania – diament o podobnej masie jednak z certyfikatem, który potwierdzi jego czystość to koszt już prawie 2000 zł. Oprócz masy, na cenę diamentu składa się jego kolor oraz czystość.

Ciekawe, co tym razem ciocia Edi sprezentuje małej Ashy?


Asha w słodkiej fryzurce

Asha w słodkiej fryzurce

Edyta Górniak i Joanna Krupa spotkały się

Edyta Górniak i Joanna Krupa spotkały się

Edyta Górniak i Joanna Krupa w ciąży. Wspólne zdjęcie gwiazd

Edyta Górniak i Joanna Krupa w ciąży. Wspólne zdjęcie gwiazd

Dodaj komentarz

  • GośćMojsiu Jell. pisze:

    Asia ja ci powiem jak jest mieli brylant 3 karaty nieoprawiony pod Koroną naprzeciwko banku Millenium i chcieli za niego 10 tysiecy ja im powiedziałem że ewentualnie możemy sie wymienić na obraz jakiś mojego autorstwa i bedą se mogli wybrać i wezme ten brylant no ale oni jednak kase chcieli wiec dałem se spokój bo nie zapłaciłbym za to nawet 500- bo to kawałek szkła jest poprostu i nikomu nie potrzebne jest takie coś do niczego tym bardziej za taką kase i ponieważ pewno nikt nie zna sie na tym co to tak naprawde jest czy brylant czy kawałek kryształu zimnego co warty jest 10 złotych a wiesz obraz to obraz jest zresztą wiesz że Ascha ma u mnie obraz i wiesz jaki i pieron wie ile on może być warty za 30 lat ale diament to nieobrobiony brylant jest i też nie należy urągać Edytce za taki prezent bo przynajmniej coś już dziecko ma Ja zarządziłem sciepe na Ashe po 1 $ od osoby i tata miał to nakrecić dalej jak to wyszło nie wiem ale dałem też w $ do puszki w synagodze na tę intencje żeby Asha zdrowo sie chowała bo to ważniejsze jest niż cokolwiek a diamenta dałem Ignaszakowi też w oprawie do ciecia szkła za darmo ale on chyba nie ma aż 3 karaty a miałem go ze Skłądnicy Harcerskiej czyli wiesz ze 40 lat był u mnie i za grosze mi go babcia kupiła Wściekło Kaśka z NY tak ją nazywali zydowska handlarka z fabryki kawy ze Skawiny

  • Gość pisze:

    W dupach się przewraca. Ludzie nie mają na życie a taka gowniara zgarnia diamenty

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×