Już wiemy, co pod choinką znajdą królewskie dzieci. George będzie najbardziej rozczarowany, za to Archie oszaleje ze szczęścia

Dzieci w rodzinie królewskiej

Dzieci w rodzinie królewskiej

Jakie prezenty przyniesie Mikołaj dzieciom z rodziny królewskiej? Co dostaną George, Charlotte, Louis, Archie i Lilibet?

Kto był niegrzeczny, a kto miły? Wszystko wkrótce wyjdzie na jaw. W rodzinie królewskiej jest tradycja dawania skromnych prezentów w Boże Narodzenie i generalnie nie akceptuje się wystawnych lub drogich podarków. Nie znaczy to, że zasada ta nie jest łamana. Jakie prezenty otrzymają dzieci Williama i Kate oraz Meghan i Harry’ego?

Jakie prezenty przyniesie Mikołaj dzieciom z rodziny królewskiej?

Tak jak wszystkie dzieci na świecie, także te z rodziny królewskiej mają marzenia dotyczące prezentów. Na przykład książę George zdaje się, że zapomniał o regule panującej na dworze i nie jest pewne, czy otrzyma upragniony podarunek:

George poprosił o Nintendo, ale jeśli Święty Mikołaj się na to zdecyduje, będzie musiał znaleźć sposób, aby przemycić to przez królewskie protokoły prezentów – ujawnia informator – Zamiast tego George będzie musiał zadowolić się bardziej odpowiednimi prezentami, takimi jak pełnowymiarowy kij do krykieta, większy rower, książki lub zaawansowany zestaw Lego.

Podobnie jak jej prababka, królowa Elżbieta i wiele innych osób w rodzinie, Charlotte kocha konie i jazdę konną.

Charlotte ma obsesję na punkcie swojego kucyka i poprosiła Świętego Mikołaja o nowe siodło, uzdę i kilka ładnych koców — mówi królewski informator – Zawsze kręci się w stajniach Sandringham, chłonąc wszystko, co może.

Czwarta w kolejce do tronu księżniczka odziedziczyła artystyczny zmysł po mamie.

Charlotte lubi sztukę i używa wszelkiego rodzaju środków, od prostych pisaków po papiermache – więc wszystkie artykuły artystyczne są pożądane.

Najmłodszy syn Kate i Williama jest taki sam jak większość trzyletnich chłopców.

Louis jest najłatwiejszy do zadowolenia – ma obsesję na punkcie pociągów i dinozaurów. Chce mieć strój dinozaura, a w tym roku została wydana gra planszowa z dinozaurami, którą Kate chce zdobyć. Chce też przyrząd do skakania.

Święty Mikołaj będzie bardzo zajęty spełnianiem listy życzeń dzieci księcia Harry’ego i księżnej Meghan.

Archie będzie miał zupełnie inny budżet przeznaczony na prezenty. Dostanie wszystko, od komputerów V-tech po swoją pierwszą maszynę do karaoke — mówi informator i dodaje: – Chce dinozaura, kotka i kucyka! Jest jeszcze jeden prezent, który Harry chce kupić synowi – perkusję! Meghan błaga go, żeby się powstrzymał, podczas gdy oni wciąż pracują nad uregulowaniem snu Lili.

Dzieci Sussexów nie obowiązuje już królewski protokół, więc Harry ma pełne pole do popisu. Najmłodsza z rodziny Lili jeszcze nie jest w stanie wyjawić swoich pragnień, więc rodzice zapanowali odświeżyć jej garderobę i sprawić kilka edukacyjnych zabawek.

Wy już wiecie, co przyniesie święty Mikołaj?


książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

Księżniczka Charlotte i książę George na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżniczka Charlotte i książę George na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate, książę William, książę Louis, księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie

Księżna Kate, książę William, książę Louis, księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie

Komentarze

 • Gośćalicja pisze:

  Wszystkim życzę miłych, szczęśliwych świat i nowego 2022 roku.

 • Gość pisze:

  Królewskie dzieci a raczej prawnuki są tylko dzieci od Williama i Kate,pozostałe prawnuki od Harrego i innych wnuków nie mają nawet nadanych tytułów są tylko prawnukami królowej Elżbiety II.

 • Gość Felixa pisze:

  Dzieci księcia Wilhelma i księżnej Katarzyny są prześliczne nie mogę napatrzeć się na Szarlotkę, wyrośnie z niej prawdziwa piękność Jerzyk to mały urwipołeć natomiast Ludwinio jest po prostu słodziaczkiem. Tak przynajmniej opisują potomstwo Windsorów moi znajomi z UK. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i oczywiście wymarzonych prezentów.

 • Gość pisze:

  Kogo to obchodzi.

 • GośMatìs pisze:

  A kiedy dostanie zbiór zadań z matematyki szko
  da że dzieci królewskie nie mają takich potrzeb

 • Ula pisze:

  Dzieci Williama i Kate są dziećmi a mówi się o nich jak o dorosłych. To trochę śmieszne ! Przecież to normalne,że mała dziewczynka lubi zwierzęta

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  Jerzyk to imprezowicz, konsoli do gier mu się zachciewa, a ci… Z kija do krykieta ucieszyłaby się królowa Wiktoria a dzisiaj to jest jak białe skarpetki z królewskim herbem. Niech mu dadzą to LEGO Technics – przynajmniej będzie na czasie i dla chłopaka w sam raz.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×