Szukaj

Dominika Tajner zadała Michałowi po piątym ślubie tylko jedno krótkie pytanie. Mogło jej być przykro, gdy usłyszała odpowiedź

Michał Wiśniewski i Dminika Tajner

Michał Wiśniewski i Dminika Tajner

Izabela Janachowska w swoim cyklu na YouTubie Śluby gwiazd wypytała Michała Wiśniewskiego o  szczegóły jego piątego małżeństwa. Co zdradził lider Ich Troje? Co wyznał na temat związku z Dominiką Tajner?

Michał Wiśniewski w czasie kwarantanny wziął piąty ślub. Jego żoną została Pola, która pojawiła się w jego życiu tuż po rozstaniu z Dominiką Tajner. Poznali się w sieci, a gdy po raz pierwszy się spotkali, kobieta nie od razu skojarzyła, że ma do czynienia z liderem Ich Troje:

Nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo – komentował muzyk w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Chociaż niemal każdy ze związków Wiśniewskiego był bardzo medialny, piątą żonę muzyk trzyma z dala od kolorowej prasy. Jak zdradził piosenkarz w rozmowie z Faktem, była to decyzja Poli.

Kwestią czasu było, kiedy Michała weźmie na ruszt specjalistka od ślubów Izabela Janachowska. To ona wyciągnęła od niego kilka szczegółów związku, o których do tej pory nie mówił, i powody, dlaczego uważa Polę za tak wyjątkową osobę.

Michał Wiśniewski w Ślubach gwiazd. Co wyciągnęła z niego Izabela Janachowska?

Janachowska jest znaną i cenioną w Polsce specjalistką od ślubów. W swoim cyklu na YouTube gościła już wiele popularnych osób, które niejednokrotnie wyjawiały jej nieznane dotąd szczegóły związków. Okazuje się, że nawet Michał nie ujawnił jeszcze wszystkich sekretów.

Wiśniewski wyznał, co czuł, kiedy po raz piąty przysięgał kobiecie, że nie opuści jej aż do śmierci:

Jak najbardziej. Przysięgę mogę powtórzyć raz jeszcze. Ja ją wysłuchałem z wielką uwagę i z wielką odpowiedzialnością ją powtórzyłem. Śluby nic nie zmieniły w moich związkach. Ta przysięga jest bardzo ważna, bo to jest deklaracja i wiąże się z godnością, honorem, tego, że decyduję się, że „nie opuszczę Cię aż do śmierci”, chyba że wspólnie postanowimy inaczej.

Janachowska dociekała:

Czy wypowiadając tę samą przysięgę piąty raz, wciąż czułeś tę samą powagę?

Okazało się, że Michał Wiśniewski usłyszał już kiedyś podobne pytanie od byłej żony, Dominiki Tajner, tuż po ich rozwodzie:

To samo pytanie zadała mi Dominika, tylko w kontekście: „Czy ja naprawdę wierzę w miłość?”. Wiesz, właśnie dowcip polega na tym, że to, jest bardzo ciekawy temat, bo to, czy to jest miłość, okazuje się wtedy, jeżeli trzymasz tę osobę, kiedy odchodzisz, za rękę. Wtedy możesz mówić o prawdziwej miłości, kiedy ta osoba z tobą wytrwała do samego końca. Mimo przeciwności losu ktoś jest z tobą wtedy, kiedy najbardziej potrzebujesz. W momencie, kiedy zasypiasz na zawsze – tłumaczył artysta.

Z wypowiedzi można było wywnioskować, że do czasu Dominiki nie zaznał smaku miłości, jednak on temu zaprzeczył. Zaznaczył jednak, że Tajner nie była tą, z którą chce spędzić resztę życia:

My się bardzo kochaliśmy i z pewnością jest uczucie, które nazywamy miłością. To jest chyba tak jak w tym powiedzeniu. „Jeśli kogoś kochasz, puść go wolno. Jeśli wróci, jest twój. Jeśli nie wróci, nigdy twoim nie był”.

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Kiedy podczas rozmowy z Michałem, zauważyła, że jego piąty ślub był wyjątkowo skromny, wokalista przypomniał, że podobny, kameralny charakter miał jego pierwszy ślub z Magdą Femme. Dodał, że po zakończeniu pandemii planuje większą imprezę.

Przyjdzie ten moment i obiecaliśmy to wszystkim znajomym, że na pewno spotkamy się raz jeszcze i z wielką przyjemnością zrobimy to dla siebie i dla naszych dzieciaków, na 100 procent. Teraz nie ma takiej możliwości, żeby zrealizować te plany, ale potem – absolutnie – zapewnił.

Wiśniewski zapewnił, że decyzja o ślubie z Polą była bardzo dobrze przemyślana. Przy okazji zdradził, jak rozwijała się ich relacja.

My niecały rok po poznaniu się wzięliśmy ślub. Tak że to też nie jest tak, że to było jakieś nieprzemyślane. My ze sobą mieszkaliśmy prawie rok. Wzięliśmy ślub w marcu, w połowie marca, a mieszkaliśmy ze sobą od lipca, a byliśmy ze sobą od kwietnia. To nie jest tak, że robiliśmy to na jakiegoś chybcika.

Janachowska dociekała, jak Pola reagowała na komentarze dotyczące jej związku z mężczyzną, który nie ma opinii stałego w uczuciach.

Myślę, że ja mam bardzo inteligentną małżonkę, która też ma swoje doświadczenia i myślę że absolutnie nie robi to na niej żadnego wrażenia, co piszą, z kim ona się związała, bo ona bardzo dobrze wie, z kim się związała – powiedział Wiśniewski.

Co takiego ma w sobie obecna małżonka Wiśniewskiego, że ten twierdzi, że będzie jego miłością do końca życia?

Ona jest cała wspaniała. Jest wyjątkowa, inna niż moje pozostałe partnerki, jest spoza branży, spoza środowiska, ma swój kawałek podłogi… Mam nadzieję, że to jej wystarczy w życiu, żeby wytrzymać z takim gościem, jak ja – wyznał Michał.

Wiśniewski nie zdradził jednak, jak wyglądały jego piąte zaręczyny:

Nie mogę, nie mogę powiedzieć, bo myślę, że to zostanie pomiędzy mną a żoną. Nie wiem czy na zawsze, może jeśli ona będzie kiedyś chciała powiedzieć, to opowie, ale nie sądzę, nie podejrzewam jej. Ale były… adekwatne do sytuacji – stwierdził tajemniczo.

Zdradził Janachowskiej, że był zaskoczony projektem sukni ślubnej Poli, która była klasyczna i skromna (zdjęcie w galerii). Podkreślił, że podoba mu się fakt, że fason kreacji dokładnie oddawał styl i charakter jego piątej małżonki. Cała rozmowa poniżej.


Michał i Pola Wiśniewscy - Walentynki 2021

Michał i Pola Wiśniewscy - Walentynki 2021

Michał Wiśniewski udzielił wywiadu Izabeli Janachowskiej

Michał Wiśniewski udzielił wywiadu Izabeli Janachowskiej

Michał Wiśniewski udzielił wywiadu Izabeli Janachowskiej

Michał Wiśniewski udzielił wywiadu Izabeli Janachowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×