Danusia to ma gest! Daniel Martyniuk pochwalił się, co dostał od matki na urodziny: „Dziękuję, mamo”

Daniel Martyniuk - urodziny

Daniel Martyniuk - urodziny

Daniel Martyniuk 32. urodziny obchodził z dala od bliskich. Jego rodzice jednak nie zapomnieli o jedynaku. Co dla niego przygotowała Danusia Martyniuk?

Daniel Martyniuk przysporzył swoim rodzicom wielu kłopotów i powodów do zmartwień. Lista wybryków, które ma na koncie syn Zenka Martyniuka jest długa. Awantury, areszty, nagrania pod wpływem alkoholu w mediach społecznościowych, publiczne pranie rodzinnych brudów i zatargi z prawem. Na początku marca tego roku zapadł kolejny wyrok w jego sprawie. Sąd skazał go na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata oraz 100 godzin prac społecznych. Wszystko wskazuje na to, że tym razem przyszło otrzeźwienie i niepokorny mężczyzna w końcu się opamiętał.

Ostatnio próżno szukać kolejnych artykułów, w których można czytać o wybrykach Daniela Martyniuka. Syn Zenka w końcu postanowił zmienić swoje życie. Najpierw odbył nałożoną przez sąd karę, a od kilku tygodni ma nowe zajęcie. Daniel skończył Akademię Morską w Gdyni i najwyraźniej powrócił do zawodu.

Czuję się spełniony. Najważniejsze, że robię to, co lubię. Chciałem robić coś nowego, a nie wywoływać kolejne skandale – wyznał na Instagramie.

I tego się trzyma, a 1 sierpnia obchodził urodziny. Nie zszedł na ląd, ale mama, Danusia Martyniuk, nie zapomniała o jedynaku.

Jaki prezent zrobiła synowi na urodziny Danuta Martyniuk?

Daniel Martyniuk 1 sierpnia miał urodziny. Kiedy w jednej z relacji opowiadał o swojej nowej pracy, wyraził nadzieję, że spędzi je w domu, z najbliższymi, nie udało się.

Do Polski mam nadzieję, że wrócę 1 sierpnia na swoje urodziny. Kontrakty są 6-tygodniowe. Następnie jest 6 tygodni w domu i z powrotem na statek – mówił w połowie lipca podczas relacji na żywo na swoim Instagramie.

Okazało się jednak, że planów nie udało mu się zrealizować i wrócić do domu na urodziny. Pomimo tego, że nie pojawił się w domu 1 sierpnia, jego rodzice nie zapomnieli o ważnym dniu syna. Danuta Martyniuk przygotowała dla jedynaka piękny tort urodzinowy. Niestety nie mógł go spróbować, ale opublikował na Instastory zdjęcie smakołyku i okazał wdzięczność swojej mamie.

Taki piękny tort dostałem od kochanej mamusi na 32. urodziny. Żałuję ogromnie, że nie mogę go spróbować osobiście. Jednak wiem na pewno, smak musi być nieziemski. Dziękuję, mamo – napisał Daniel.

Wygląda na to, że mimo że z dala od rodziny, urodziny Daniela były udane. Młody Martyniuk najwyraźniej odnalazł w końcu spokój.


Daniel Martyniuk - prezent urodzinowy od Danusi

Daniel Martyniuk - prezent urodzinowy od Danusi

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×