EURO 2016: Wiemy już czego słuchają Robert Lewandowski czy Grzegorz Krychowiak, a jakie są ulubione książki polskich piłkarzy? Zaskoczeń nie brakuje

Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak nominowani do Drużyny Roku UEFA 2015

Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak nominowani do Drużyny Roku UEFA 2015

Co czytają polscy piłkarze na EURO 2016?

EURO 2016 trwa w najlepsze. Reprezentacja Polski świetnie poradziła sobie w fazie grupowej. Udało nam się wygrać dwa spotkania, a jedno – z aktualnymi mistrzami świata Niemcami – zremisować. W 1/8 finału czekała już na nas Szwajcaria. Pokonaliśmy ich dopiero po serii rzutów karnych. Ćwierćfinałowy pojedynek zapowiada się naprawdę gorąco. O awans do półfinału powalczymy z Portugalią. 

Zobacz: EURO 2016: Trener Portugalczyków o Polakach przed ćwierćfinałem. Ale wpadka! 

Nasi piłkarze są już w La Baule i ostro przygotowują się do meczu z kolejnym rywalem. Zawodnicy pod czujnym okiem selekcjonera Adama Nawałki szlifują formę każdego dnia. Mają jednak także czas na odpoczynek. Wiemy już jakiej muzyki słuchają i które seriale najchętniej oglądają. Teraz czas na książki. Każdy piłkarz podkreśla, że ma swoją ulubioną pozycję, po którą często sięga.

Zobaczcie w naszej galerii, co czytają Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik i inni polscy zawodnicy. Oj, będziecie zdziwieni.

Zobacz: EURO 2016: polscy piłkarze w wolnym czasie oglądają…seriale! Co lubi Robert Lewandowski, a co Grzegorz Krychowiak?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×