Brad Pitt kupił prezent dla Jennifer Aniston z okazji ślubu! Jego hojność nie zna granic!

Brad Pitt, Jennifer Aniston, ślub

Brad Pitt postanowił kupić Jennifer Aniston dom, w którym para mieszkała przed rozwodem. Posiadłość w Beverly Hills ma być ponownie ich siedzibą, a aktor za prezent ślubny dla swojej starej-nowej żony zapłacił aż 79 milionów dolarów. Dlaczego się na to zdecydował?

Brad Pitt naprawdę poważnie traktuje kwestię powrotu do Jennifer Aniston i odbudowania życia, które zniszczył, gdy zostawił aktorkę dla Angeliny Jolie. Jego związek z hollywoodzką seksbombą oficjalnie zakończył się na początku tego roku, gdy sąd wydał wyrok uprawomocniający upragniony rozwód. Aktor może więc bez przeszkód skupić się już tylko na Aniston, pozostawiając kwestie majątkowe swoim prawnikom. Trzeba przyznać, że nie marnuje czasu. Jak donoszą amerykańskie media, Pitt właśnie wyłożył 79 milionów dolarów na stół, by odzyskać posiadłość w Beverly Hills, w której mieszkał z Aniston przed rozstaniem.

Dom niedawno trafił znów na rynek – para mieszkała w nim od 2001 do 2006 roku. Posiadłość jest ogromna, ma własny basen, kort do tenisa, niezliczoną ilość sypialni i przede wszystkim, znaczenie sentymentalne:

Brad chciał tym gestem sprawić, że Jennifer kompletnie oszaleje na jego punkcie. Gdy Brad i Jen się rozstali, Aniston powiedziała, że utrata jej wymarzonego domu była bardziej bolesna niż rozwód, a jej największym żalem jest to, że nie wykupiła wtedy części Brada i nie zagarnęła posiadłości dla siebie. Gdy dowiedziała się, co zrobił Brad, zalała się łzami  szoku i radości – twierdzi New Idea

Myślicie, że Angelina będzie zadowolona gdy się o tym dowie? Ostatecznie wciąż nie rozstrzygnęli kwestii majątkowych, a 79 milionów piechotą nie chodzi…

Zobacz: Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócili do siebie? Zagadka tajemniczych spotkań wreszcie została rozwiązana!

Zobacz: Jennifer Aniston na planie “Murder Mystery”. Netflix wypuścił pierwsze zdjęcia i rozgrzał internet do czerwoności!

Zobacz: Ślubu Brada Pitta i Jennifer Aniston nic nie przebije! Do sieci wyciekły najdrobniejsze szczegóły, nawet data i miejsce!


Dom Jennifer Aniston i Brada Pitta w Beverly Hills trafił na sprzedaż

Dom Jennifer Aniston i Brada Pitta w Beverly Hills trafił na sprzedaż

Dawny dom Jennifer Aniston i Brada Pitta

Dawny dom Jennifer Aniston i Brada Pitta

Jennifer Aniston i Brad Pitt na okładce Life&Style

Jennifer Aniston i Brad Pitt na okładce Life&Style

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×