Szukaj

Archie Harrison ma już swoje królewskie wymagania. Wydało się, z czym poleciał do Afryki

archie harrison

archie harrison

Księżna Meghan i książę Harry niedawno odbyli pierwszą oficjalną podróż po Afryce razem z małym synkiem Archiem. Żeby ułatwić mu aklimatyzację zabrali ze sobą mnóstwo jego zabawek. Zobaczcie.

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison podróżowali po Afryce. Para odbyła serię oficjalnych spotkań w RPA. Okazuje się, że żeby mały książę czuł się dobrze rodzice zabrali dla niego zabawki i wszystkie domowe wygody.

Zobacz: Meghan Markle w drugiej ciąży? Na najnowszych zdjęciach widać krągłości. Brytyjczycy oszaleli z zachwytu

Archie Harrison – co rodzice zabrali dla niego w podróż do Afryki?

Meghan, Harry i Archie wrócili ze swojej podróży do Południowej Afryki w zeszłym tygodniu, po 10 dniach podróży po Południowej Afryce, Botswanie, Angoli i Malawi.

Podczas gdy Harry podróżował po regionie, Meghan przebywała ze swoim czteromiesięcznym synem w RPA, aby zapewnić mu niezbędny komfort.

Książę i księżna Sussex przywieźli dużo zabawek i  różne domowe wygody dla małego Archiego na czas królewskiej trasy po Afryce, aby zapewnić dziecku niezbędny komfort. Chcieli, aby w ogóle nie odczuł zmiany miejsca zamieszkania.

Zobacz: Meghan Markle oniemiała na widok prezentu dla Archiego! Docenił go topowy projektant

Królewski reporter Omid Scobie ujawnił również, że czteromiesięczny chłopiec cieszył się karmieniem z widokiem na góry podczas 10-dniowego pobytu.

Meghan i Harry przywieźli ze sobą wszystkie swoje domowe wygody, słyszałem, że jest tam wiele zabawek, które kupili razem z nim.

Pomimo tylko jednego publicznego występu na trasie, reporterzy nazwali Archiego gwiazdą pobytu w Afryce. Ujawnił:

Przez pierwszą część podróży Meghan przebywała w rezydencji brytyjskiego Wysokiego Komisarza na dworze biskupów … to cudna posiadłość z pięknym widokiem na Górę Stołową.

Przypominamy, że nigdy nie zapominano o Archiem, i z Afryki przywiózł także prezenty, np. wspaniałe dżinsowe ogrodniczki. Okazuje się, że mały książę może nawet nie zauważył, że opuścił rodzinny dom, a wszystko dzięki staraniom rodziców.

Zobacz: Meghan Markle zachwyciła w czarnym kombinezonie. Wyglądała przepięknie. Największe wrażenie zrobiły dodatki


Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle i książę Harry pokazali Archiego Harrisona

Meghan Markle i książę Harry pokazali Archiego Harrisona

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×