Szukaj

Syn Meghan Markle dostał prezent od polskiej marki! Pierwsza pamiątka znad Wisły robi wrażenie!

Archie Harrison od kilku dni jest zasypywany górą prezentów z całego świata. Jeden z nich otrzymał od polskiej marki. Jaka pamiątka znad Wisły trafiła do jego kolekcji?
Meghan Markle, książę Harry, Archie Harrison

Księżna Meghan i książę Harry 6 maja zostali rodzicami słodkiego chłopca o imionach Archie Harrison. Cały świat oszalał na punkcie nowego potomka rodziny królewskiej. W mediach są już pierwsze śliczne zdjęcia syna książęcej pary, który otrzymał tytuł hrabiego. Z całego świata napływają do szczęśliwych rodziców szczere gratulacje, a sam bobas otrzymał już pierwsze prezenty. W czwartek Harry przywiózł z Holandii urocze śpioszki dla syna. O narodzinach Archiego pamiętała także znana polska firma biżuteryjna.

Prezent dla Archiego z Polski

Chociaż książęta Sussexu zaapelowali o nieprzesyłanie prezentów dla noworodka, polska marka postanowiła zbagatelizować prośbę i obdarowała chłopca szczególnym podarkiem, który zostanie przekazany na cele charytatywne. Polacy postawili na tradycję. Archie otrzymał wyjątkową srebrną łyżeczkę, która ma zapewnić mu długie, dostatnie życie w szczęściu i dobrobycie.

Polska firma z Legnicy, która od lat produkuje ekskluzywną biżuterię stołową, wykonała dla Archiego srebrną łyżeczkę, która zawiera wygrawerowane imiona baby Sussex, wagę, a także datę i godzinę narodzin chłopca:

Archie Harrison Mountbatten-Windsor przyszedł na świat 6 maja 2019 roku o 5.26 lokalnego czasu – taki napis w języku angielskim widnieje na pamiątce z Polski.

Model wysłany w prezencie dla syna Meghan nazywa się Bocianek. Wybór podarku nie jest przypadkowy. Jest zgodny z tradycyjnym anglosaskim powiedzeniem, które głosi, że “dziecko, któremu towarzyszy w życiu szczęście jest urodzone ze srebrną łyżeczką w ustach”.

Zobacz: Archie Harrison nosi inne nazwisko niż Meghan Markle i książę Harry. Wyjaśniamy dlaczego

Zobacz: Archie Harrison podbija internet! Mem Netflixa rodzina królewska zapamięta na długo! Jest też pierwszy skandal

Zobacz: Oficjalny komunikat o porodzie Meghan Markle wprawił w osłupienie cały internet! Kim wreszcie są rodzice nowego Royal baby?!


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×