Szukaj

Fani Roxie w natarciu. Sprowokowali Egurrolę po ostrej krytyce w „Dance Dance Dance”. Złożył im pewną obietnicę

Roksana Węgiel, Agustin Egurrola

Roksana Węgiel, Agustin Egurrola

Roksana Węgiel ma ogromną rzeszę fanów swojego talentu. Odkąd pojawiła się w programie Dance Dance Dance i została skrytykowana w ostrych słowach przez Agustina Egurrolę, choreograf stał się ich wrogiem numer jeden. W końcu udało im się przycisnąć go do muru. Jaką obietnicę złożył po trzecim odcinku?

Dance Dance Dance to taneczne show, w którym bierze udział sześć par, które tworzą osoby związane z show-biznesem. Mają one za zadanie jak najlepiej odtworzyć choreografie z popularnych teledysków, filmów oraz musicali. Na scenie występują najpierw w duecie, a potem solo. Trzecia edycja wystartowała w piątek, 19 marca, a za nami już trzy odcinki programu.

W formacie pojawili się nowi jurorzy. U boku Idy Nowakowskiej, zamiast Anny Muchy i Roberta Kupisza, zasiedli Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. Choreograf znany m.in. z Mam Talent już w pierwszym odcinku pokazał, że jest bardzo wymagający i nie ma zamiaru dawać nikomu taryfy ulgowej.

Nie szczędził krytycznych uwag pod adresem występujących (więcej na ten temat i streszczenie pierwszego odcinka znajdziecie tutaj). To nie do końca spodobało się internautom, którzy wyrazili w sieci swoje niezadowolenie.

Jaką obietnicę złożył Agustin Egurrola fanom Roksany Węgiel?

Jedną z par w programie tworzy Roksana Węgiel, która razem z przyjaciółką Oliwią Górniak, zdecydowała się podbić parkiet Dance Dance Dance 3. Nastolatka znalazła się w ogniu krytyki Egurroli, a jej fani nie zamierzają przejść nad tym do porządku dziennego. Uważają, że choreograf się uwziął na ich ulubienicę, bo w każdym odcinku ma jakieś nieprzyjemne ich zdaniem uwagi. Mówił o niej między innymi, że człapie.

Kiedy wylał się na niego gniew internautów, stwierdził, że nie zamierza niczego zmieniać w sposobie oceniania i bezie nadal merytoryczny, bo takie ma zadanie.

Nie przewidział jednak determinacji fanów nastolatki. Kiedy zapowiadał na Instagramie kolejny odcinek show i zapytał internautów, czy będą go oglądać i czy zgadzają się z ocenami jury, natychmiast to wykorzystali i wymogli na nim pewną obietnicę.

Egurrola zapewnił, że następnym razem da więcej punktów Roksanie i Oliwii. Zapędzony w kozi róg nie mógł się wykręcić. Inna nastolatka obiecała, że będzie pilnowała, żeby dotrzymał słowa.

Agustin Egurrola dyskutuje z fankami Roksany Węgiel

Agustin Egurrola dyskutuje z fankami Roksany Węgiel

Już wkrótce się okaże, czy taktyka fanek Węgiel okazała się skuteczna.

Poniżej występ Roxie z ostatniego odcinka show. Jak jej poszło?


Roksana Węgiel w Dance Dance Dance

Roksana Węgiel w Dance Dance Dance

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak - DDD 3

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak - DDD 3

Roksana Węgiel - wiosenna ramówka TVP

Roksana Węgiel - wiosenna ramówka TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×