Szukaj

Agata Duda pod ostrzałem mediów ojca Rydzyk. Prześwietlili dosłownie wszystko!

Agata Duda i ojciec Rydzyk

Agata Duda i ojciec Rydzyk

Agata Duda oceniona przez Telewizję Trwam. Dziennikarze wzięli pod lupę jej działalność w 2019 roku. Szokujące wnioski obiegły media. Co takiego stwierdzono?

Agata Duda, odkąd została Pierwszą Damą RP, regularnie pojawia się podczas różnych wydarzeń, w czasie których z reguły zachwyca idealnie skrojonymi stylizacjami. Przeważnie wygląda bardzo stylowo i raczej nie zalicza na tym polu wpadek. Czy jednak wyczucie mody sprawia, że dobrze odnajduje się w swojej roli?

Krytycy niejednokrotnie zarzucają, że żona Andrzeja Dudy za mało się angażuje. Czy tak jest rzeczywiście?  O podsumowanie jej pracy pokusili się dziennikarze Telewizji Trwam. To, co zaprezentowali, może być szokujące zwłaszcza, że bardzo mało mówi się na ten temat.

Agata Duda oceniona przez prawicowe media

Ich zdaniem, Agata pracowała nad szeregiem projektów, o których nie mówiło się wystarczająco głośno. W samym 2019 roku Duda miała wziąć udział w ponad 50 wizytach zagranicznych oraz krajowych. Tyle samo inicjatyw charytatywnych wsparła, a o 10 więcej objęła patronatem.

Pani prezydentowa spotykała się ze środowiskiem polonijnych nauczycieli, odwiedzała te miejsca, w których Polacy niosą pomoc swoim rodakom, ale też obywatelom tych państw, w których mieszkają. Do tego Agata Duda spotykała się z dziećmi, zapraszała uczniów do Pałacu Prezydenckiego i sama odwiedzała ich w szkołach – podsumował minister Adam Kwiatkowski.

Agata Duda na zbiórce żywności

Duda na zbiórce żywności

Nie jest też tajemnicą, że Agata gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku, oprócz kreacji, na licytację przekazała wyjątkową kreację. Informacje te mogą być szokujące dla wszystkich tych, którzy twierdzą, że Pierwsza Dama nic nie robi.

Zobacz: WOŚP 2020: Agata Duda ma gest! Na licytację przekazała swoją luksusową kreację!


Agata Duda - ozdoby świąteczne w Pałacu Prezydenckim

Agata Duda - ozdoby świąteczne w Pałacu Prezydenckim

Agata Duda na Sycylii

Agata Duda na Sycylii

Andrzej Duda i Agata Duda – koncert kolęd TVP 2019: Jaka Wigilia, taki cały rok

Andrzej Duda i Agata Duda – koncert kolęd TVP 2019: Jaka Wigilia, taki cały rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×