Zmysłowa Cleo rozpuściła włosy i rozgrzała wyobraźnię sesją w bieliźnie. Rzadko można zobaczyć ją w tak odważnym wydaniu. Wygląda HOT

Cleo opublikowała odważne zdjęcia

Cleo opublikowała odważne zdjęcia

Cleo zdobyła się na odważną publikację. Gwiazda ubrana w bieliznę pręży ciało na hotelowym łóżku. Uwagę przykuwa jeszcze jeden szczegół. Te kadry na długo zapadną wam w pamięci.

O Cleo zrobiło się głośno w 2013 roku, gdy zdecydowała się na duet z Donatanem. Muzycy wspólnie zrealizowali utwór My Słowianie, który w mig stał się przebojem. Piosenka zagwarantowała im również pewne miejsce na konkursie Eurowizji 2014, podczas którego reprezentowali ojczyznę. Aby spełnić wszystkie wymogi określone w regulaminie, jedna zwrotka napisana była w języku angielskim. Choć zajęli 14. miejsce, zyskali ogromną rzeszę fanów w Polsce.

Artystka od tamtego czasu regularnie grywa koncerty oraz jest jurorką programu The Voice Kids. W rozmowie z Jastrząb Post podkreśliła, że nie czuje przynależności do jednej stacji telewizyjnej.

Ja się pojawiam w każdej stacji telewizyjnej. Co roku od 8 lat w sylwestra gram w innej stacji. Oczywiście, jestem całym sercem z programem The Voice Kids, bo to są moje dzieciaki, które kocham na maksa.

Cleo udostępniła zdjęcia w bieliźnie

Artystka udostępniła na swoim profilu na Instagramie bardzo intymny kadr. Wokalistka w hotelowym pokoju pozuje ubrana jedynie w bieliznę. Wszystko wskazuje, że fotografię wykonała chwilę po przebudzeniu. Rozpuściła włosy, dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej zmysłowo i kokieteryjnie. Niestety artystka rzadko pojawia się w takiej fryzurze, ponieważ na co dzień bardzo ceni sobie wygodę, a tą gwarantują m.in. kucyki na głowie.

Jestem zwolenniczką wygody, nauczyłam się, że dla mnie spięte włosy to jest to. Jestem ciągle w trasie, ciągle działam, ciągle coś robię, więc związane włosy są dobrą opcją – powiedziała Plotkowi.

W opisie zamieszczonym pod pięknymi zdjęciami wokalistka zdradziła, że kadr został wykonany w Karpaczu, gdzie wypoczywała przed kolejnym koncertem.

Leniwy poranek w Karpaczu i łapanie ostatnich ciepłych promieni słońca. Żałuję, że nie mogłam zostać dłużej, ale lecimy dalej w trasę. Dzisiaj Wrocław a jutro Nowy Sącz amfiteatr godzina 18:00.

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Pod wpisem cały czas przybywa komentarzy, w których nie brakuje komplementów.

  • Śliczna. Widzimy się za tydzieeeeń.
  • O matko, ale śliczna!!!
  • Jaka jesteś piękna!!!
  • Wooow Cleośka ale Ty piękna. Tęsknię już, mam nadzieję, że jeszcze w tym roku się spotkamy. Miss u.
  • Co robisz, że taka piękna jesteś?

Podoba Wam się Cleo w takim wydaniu?


Cleo w bieliźnie

Cleo w bieliźnie

Cleo w bieliźnie

Cleo w bieliźnie

Cleo w bieliźnie

Cleo w bieliźnie

Komentarze