Zarobki Cleo to jakiś kosmos! W same wakacje zgarnie astronomiczną kwotę!

Cleo zarobki

Cleo zarobki

Cleo była ostatnio gościem wyborów Miss Warszawy. Wypowiedzią dla Faktu zszokowała Polskę. Artystka wprost wyznała, że nie wie ile pieniędzy ma na koncie! Mimo to wiadomo już ile zarobi podczas letnich koncertów!

Cleo to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych piosenkarek w Polsce. Kiedy w 2011 roku wzięła udział w programie X Factor i usłyszała od jurorów trzy razy „nie”, nikt nie spodziewał się, że wróci i zawojuje sceną muzyczną. Tak się jednak stało dzięki Donatanowi, który pomógł jej rozwinąć skrzydła. Joasia wspólnie z nim nagrała piosenkę My Słowianie, dzięki której jej kariera nabrała tempa!

Kilka miesięcy po wydaniu singla poleciała z producentem na Eurowizję, z której wróciła z piątym najlepszym wynikiem w głosowaniu widzów. Był to wielki sukces dla naszego kraju, bo po kilku latach nieobecności ponownie pojawiliśmy się w konkursie. Następnie ich drogi się rozeszły i rozpoczęła karierę solową. Artystka nagrywa taneczne hity, które świetnie sprawdzają się w klubach. Na pracę więc nie może narzekać, szczególnie w sezonie letnim, który właśnie się rozpoczął!

Już za dwa tygodnie w Sopocie odbędzie się na przykład Polsat Superhit Festiwal. Ponadto nadchodzi czas dożynek i innych wydarzeń uświetnianych koncertami gwiazd. Jedną z najchętniej zapraszanych jest właśnie Cleo. Za każdy z nich wokalistka zgarnia aż 25 tys. złotych. Fakt policzył i obwieścił, że w wakacje gwiazda zarobi milion złotych! Dlaczego to zrobił? Tabloid został sprowokowany przez wypowiedź gwiazdy:

Nawet nie wiem ile zarabiam. Nie skupiam się na tym. Na kawę w sieciówce jednak mnie stać. Nie skupiam się na pieniądzach, a na pracy, która daje mi mnóstwo satysfakcji. Pieniążki to dla mnie pewnego rodzaju efekt uboczny. Oczywiście bardzo pozytywny, co dzięki nim mam co jeść i mogę przykładowo budować studio w swoim mieszkaniu – przekonywała.

Myślicie, że naprawdę nie ma świadomości jaka liczba widnieje na jej koncie?

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała swój nowy dom! Już z zewnątrz wygląda imponująco!

Zobacz: Jak mieszkają Lewandowscy? Anna pokazała swoje luksusy! O takiej jadalni marzy każda pani domu

Zobacz: Adele sprzedaje luksusową willę! Zdjęcia wnętrz pałacu gwiazdy trafiły do internetu: 13 sypialni, 9 łazienek, 7 pokoi…


CLEO – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

CLEO – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Cleo na festiwalu w Sopocie 2018

Cleo na festiwalu w Sopocie 2018

Cleo - Opole 2017

Cleo - Opole 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×