Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Cleo o Zbigniewie Wodeckim: „Zrobiło się nagle pusto…”

Cleo wspomina Zbigniewa Wodeckiego


Cleo wspomina Zbigniewa Wodeckiego

Śmierć Zbigniewa Wodeckiego pogrążyła w żałobie całe środowisko artystyczne. Kondolencje dla rodziny zmarłego muzyka składają najwybitniejsi polscy twórcy. Gwiazdy dzielą się swoimi wspomnieniami na temat muzyka. Ostatnio zrobiła to Cleo.

Oto jak wybitnego muzyka wspomina piosenkarka:

Przyznam się, że jak dowiedziałam się, że Pan Zbigniew odszedł, to jakoś tak zrobiło mi się pusto. Po prostu jak odchodzą tak ważni ludzie, a Pan Zbigniew był bardzo ważną postacią na scenie muzycznej, to tak jakby ktoś nam coś po prostu zabrał. Na szczęście, ja to powtarzam zawsze, że muzycy i wokaliści mają ten przywilej, że są nieśmiertelni w muzyce. I Pan Zbigniew z nami został, po prostu w muzyce. I za to mu serdecznie dziękujemy – powiedziała Cleo

Przypomnijmy, 30 maja w Krakowie tłumy pożegnały zmarłego kompozytora. Wśród żegnających muzyka było bardzo wiele znanych nazwisk, tj. Jolanta Kwaśniewska z córką Aleksandrą, Jerzy Federowicz, Andrzej Mleczko, Krzysztof Materna, Olaf Lubaszenko, Rudi Schuberth, Anna Popek, Andrzej Grabowski, Piotr Gąsowski, Magdalena Steczkowska, Alicja Majewska i Kinga Rusin.

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Tłumy ludzi i wzruszające przemowy

Zbigniew Wodecki nie żyje

Zbigniew Wodecki

Zbigniew Wodecki

Zbigniew Wodecki

Nieśmiertelny przebój Zbigniewa Wodeckiego to…Komentarzy: 4


romekC | 11 lipca 2017, 21:23

Kto z was chce sobie zarobic dodatkowo niezla sumke ? Znalazlem na jednym forum dobry sposob, wpiszcie w google: Jak zarabiac na instagramie 50$/dziennie


Gość | 1 czerwca 2017, 08:11

Wypowiedziała się pożal się Boże gwiazda muzyki rozrywkowej, nie godna byś byla Zbyszkowi futerału na skrzypce czy trabkę nosić.


Gość | 1 czerwca 2017, 01:17

Wspanialy muzyk i czlowiek wychowalem sie na jego muzyce…


Gość | 31 maja 2017, 19:58

Odchodzą Artyści,których nikt nie zastąpi.W dalszym ciągu,nie doszło do mnie,ze Pan Zbigniew nie żyje.


Dodaj komentarz
×