Szukaj

Cleo pierwszy raz tak szczerze o swoim związku: „Zostawił mnie dla innej”. Do tej pory przeżywa rozstanie

Cleo

Cleo

Cleo udzieliła szczerego wywiadu. Gwiazda rzadko zdradza szczegóły dotyczące swoich związków. Tym razem podzieliła się ze smutkiem, jak potraktował ją jeden z ukochanych.

Cleo to jedna z bardziej rozpoznawalnych wokalistek w kraju. Gwiazda już wiele lat temu próbowała swoich sił, biorąc udział w popularnych talent shows, jednak nie przypadła do gustu jurorom. Jej kariera nabrała rozpędu w momencie gdy do współpracy zaprosił ją producent muzyczny, Donatan. Razem stworzyli wielki hit My Słowianie, na którego punkcie oszaleli Polacy. Później przyszła pora na dalszą współpracę i kolejne przeboje. Popularność, jaką zdobyli dzięki tej piosence, zaprowadziła ich aż na scenę Eurowizji w 2014 roku. W ostatecznej finałowej klasyfikacji konkursu udało im się zając 14. miejsce.

Wokalistka rozpoczęła solową karierę i na pewno nie może narzekać. Wszystkie jej kolejne utwory spotykają się z ciepłym odbiorem wśród fanów. Jesienią wydała swój trzeci solowy krążek SuperNOVA, w którym stworzyła świat bez ograniczeń brzmień i barw. Album trafił do sprzedaży 18 września, a znajdziecie na nim wiele tanecznych kawałków. Dostała też wiele innych propozycji współpracy. Wystąpiła w reklamie popularnej sieci AGD RTV, a od kilku sezonów jest jurorką w programie The Voice Kids.

Cleo zdradziła całą prawdę o swoim życiu uczuciowym

Cleo chętnie udziela wywiadów i jest też bardzo aktywna w social mediach. Regularnie dostarcza fanom kolejnych informacji ze swojego życia zawodowego. Stroni jednak od tego, by opowiadać o uczuciach i miłości. Tak naprawdę nie wiadomo, czy jest w związku i czy się z kimś spotyka. W ostatniej rozmowie z portalem Pomponik postanowiła zrobić wyjątek i otworzyła się na temat uczuć. Okazuje się, że ma za sobą bardzo przykre przejścia.

Ja mam po prostu do facetów za miękkie serce, to zawsze się źle kończyło. Kochane kobietki: pokażcie trochę pazurka w związku! Ja np. w związkach oddaje całe serce, może nie to, że zagłaskuję mężczyzn, ale naprawdę jestem takim mega pluszakiem, który oddaje całe serce na dłoni, ale nie zawsze to jest dobre, bo często faceci to wykorzystują – zdradziła Cleo.

Artystka od najmłodszych lat nie miała łatwo i już w zerówce została zraniona przez ukochanego. Pierwsza dziecięca miłość sprawiła jej zawód. Chłopak zostawił ją dla innej:

Miałam chłopaka w zerówce, który mnie trzymał za rękę. Dostałam od niego pierścionek z gumy do żucia. Zostawił mnie dla innej. Ja miałam po prostu ciężkie przeżycia już od zerówki. Później się dziwić, że ja chowam swoje prywatne życie, no bo chowam! – mówi Cleo.

Miejmy nadzieję, że gdy Cleo spotka tego jedynego, zechce pochwalić się nim przed światem. Fani cały czas są ciekawi komu uda się skraść serce ślicznej wokalistki.


CLEO świętuje pierwszy dzień wiosny

CLEO świętuje pierwszy dzień wiosny

Jak mieszka Cleo?

Jak mieszka Cleo?

Jak mieszka Cleo?Jak mieszka Cleo?

Jak mieszka Cleo?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×