Tabloid wytknął Cleo zarobki. Jej riposta jest mistrzowska. Nic tylko wstać i klaskać

Cleo

Cleo

Ile zarabia Cleo? Tabloid podliczył zarobki gwiazdy. Okazało się, że na minutę zarabia więcej niż przeciętny Polak w tydzień! Wokalistkę oburzyło zaglądanie jej w kieszeń. Wydała specjalne oświadczenie. 

Cleo pracuje już 20 lat, jednak dopiero współpraca z Donatanem i występ na Eurowizji w Kopenhadze dał jej szeroką popularność. Ale jak każda popularność, także ta Cleo, okupiona jest wieloma stresami i wyrzeczeniami, bo mimo pozorów i kolorowej otoczki gwiazdy nie wylegują się na lazurowych plażach pijąc kolorowe drinki z palemkami, tylko bardzo ciężko pracują na swój sukces.

Cleo najbardziej zapracowaną gwiazdą w Polsce?

Jak wynika z rozpiski, którą Cleo zaprezentowała na Instagramie tuż przed końcem 2019 roku, jest jedną z najbardziej zapracowanych artystek w Polsce. W ciągu ostatnich 365 dni miała tylko 9 wolnych. W tym czasie zagrała 215 koncertów (wow!) i była w ciągłej podróży – ponad 160 tysięcy kilometrów przejechała busem, a do tego dochodzą jeszcze trasy przebyte pociągiem czy samolotem. Tylko 21 nocy spała we własnym, niedawno kupionym domu. To wszystko to koszty sukcesu.

Jak Cleo podsumowała miniony rok?

Jak Cleo podsumowała miniony rok?

Cleo komentuje swoje zarobki

Super Express obliczył, ile Cleo zarobiła w ciągu ostatniego roku. Tabloid uznał, że skoro stawka koncertowa wokalistki wynosi 35 tysięcy złotych, to oznacza, że zarobiła ponad 7,5 mln złotych w rok. Przeliczając to na minuty, wynika, że za 60 sekund śpiewania zarabia 530 złotych. Fani byli pod wrażeniem, ale Cleo to się nie spodobało. Gwiazda wydała mocne oświadczenie:

Brzydzę się takimi artykułami… Nie znoszę tego podejścia, zwłaszcza że pieniądze w moim życiu nie są ani celem ani wyznacznikiem. Czy ja coś komuś zabrałam żeby mi liczyć i zaglądać do kieszeni? Może tabloidy napiszą artykuły o premierach moich utworów, o ważnych przesłaniach jak w kawałku KŁY czy DOM zamiast zaglądać mi pod spódnicę i do portfela? PS!!! Nikt nie napisze że moja muzyka i koncerty to efekt 20 letniej pracy dzień w dzień, a sukcesy są tylko wierzchołkiem góry lodowej która pod powierzchnią skrywa tysiące rozczarowań, prób i łez – napisała Cleo na Instagramie.

Gwiazda dostała spore wsparcie od swoich fanów:

  • Zapracowałaś na to co masz, te liczby na podsumowanie 2019 roku pokazały ile to wymaga poświęcenia a niektórzy i tak patrzą tylko na pieniądze. Tak już niestety jest. Nie ma się co przejmować, masz ogromną grupę fanów, która Cię wspiera i nie ma co zwracać uwagi na takie artykuły
  • Najważniejsze abyś robiła swoje a muszę podkreślić ze robisz to doskonale i nie przejmuj się mediami oni zawsze coś wymyśla aby jak najlepiej na tym zarobić
  • Mądrze piszesz.

Sprawę skomentowała również Barbara Kurdej-Szatan, która nie ukrywała swojego oburzenia całą sytuacją:

No jasne, przecież my tylko wychodzimy na scenę, żeby sobie poskakać, poszczerzyć się, pośpiewać – co to za robota, prawda ? co kogo obchodzi, że mamy skończone szkoły muzyczne, teatralne, śpiewałyśmy w chórach, w studiach piosenki i od dzieciństwa w tym kierunku się rozwijamy codziennie. Nikt nie zdaje sobie sprawy z tego jak nasza praca wygląda od zaplecza. Moja rodzina czy przyjaciele zawsze mówią, że nie daliby rady tak intensywnie żyć i przede wszystkim – ogarniać to organizacyjnie i dawać radę. Nie każdy jest do tego stworzony, dlatego jeśli nawet za minutę pracy zarabiasz nieźle – to dlatego, że wkładasz w to ogrom pracy, siebie i po prostu zasłużyłaś !!! A i tak najpiękniejsze w tym wszystkim są emocje, których dostarczasz i innym i sobie – napisała aktorka, wspierając Cleo.

Spodziewaliście się takiej riposty ze strony Cleo?


Cleo – Kolędowanie z Polsatem 2019

Cleo – Kolędowanie z Polsatem 2019

Cleo - Mister Supranatural 2019

Cleo - Mister Supranatural 2019

CLEO – zimowa ramówka TVP 2019

CLEO – zimowa ramówka TVP 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×