Obie zaśpiewały w reklamie, ale Cleo nie chce porównań do Lisowskiej. Wyjaśniła, co je różni

Cleo, Ewelina Lisowska

Cleo, Ewelina Lisowska

Cleo zgodziła się wystąpić w reklamie jednej z popularnej sieci sklepów ze sprzętem AGD i RTV. Wcześniej w ich reklamach mogliśmy zobaczyć Ewelinę Lisowską. Dlaczego wokalistka uważa, że nie powinno się ich ze sobą porównywać?

Cleo to artystka, która do show-biznesu wtargnęła z wielkim przebojem. Gwiazda zyskała rozpoznawalność dzięki piosence My Słowianie, którą nagrała razem z Donatanem. Połączenie rapu z folklorem okazało się czymś, na co czekali fani muzyki. Utwór tak bardzo spodobał się Polakom, że zaprowadził ten duet aż na scenę Eurowizji. Muzycy reprezentowali nasz kraj w 2014 roku i udało im się zdobyć 14. miejsce. Teledysk do piosenki pobił wszelkie rekordy oglądalności w serwisie YouTube, gdzie w krótkim czasie odtworzono go ponad 15 milionów razy.

Od tamtej pory Cleo regularnie nagrywa kolejne kawałki, a jej kariera cały czas się rozwija. Jesienią wydała swój trzeci solowy krążek SuperNOVA, w którym stworzyła świat bez ograniczeń brzmień i barw. Krążek trafił do sprzedaży 18 września 2020, a znajdziecie na nim wiele tanecznych kawałków. Wokalistka od kilku sezonów realizuje się także jako jurorka i trenerka w programie The Voice Kids, gdzie bierze pod swoje skrzydła młodych wokalistów. Na ekranach widać, że jest ona ulubienicą wszystkich dzieci.

Cleo dogryza Ewelinie Lisowskiej?

Cleo jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Nic więc dziwnego, że nie tylko cały czas nagrywa kolejne hity, ale także uczestniczy w największych muzycznych wydarzeniach w kraju. Jest też chętnie zapraszana do współpracy przez reklamodawców. Ostatnio jej głos rozbrzmiewa w reklamie popularnej sieci sklepów AGD RTV. Gwiazda wzięła także udział w audycji, której mogliśmy posłuchać na antenie Polskiego Radia Londyn. Została tam zapytana o to, czy nie boi się, że udział w spocie reklamowym niekorzystnie wpłynie na rozwój jej kariery.

Wcześniej w reklamach sieci sklepów mogliśmy zobaczyć Ewelinę Lisowską, która od jakiegoś czasu nie pojawia się w branży i nie wypuszcza kolejnych kawałków.

Troszeczkę dziwią mnie te porównania do Eweliny. Myślę, że to nie jest skutek kampanii reklamowej. Ja nieustannie pracuję nad kolejnymi utworami, cały czas serwuję coś nowego. Nie wiem, jak jest u Eweliny, ale nie słyszałam ostatnio żadnych jej nowych utworów – powiedziała Cleo.

Jak mogliśmy usłyszeć Cleo ani trochę nie martwi się o swoją karierę. Gwiazda cały czas pracuje nad muzyką i nie ma zamiaru usunąć się w cień tak jak Ewelina, która od dłuższego czasu nie pojawia się w mediach.


Sylwester 2020 TVP - Cleo

Sylwester 2020 TVP - Cleo

Ewelina Lisowska — Sylwester 2015 r.

Ewelina Lisowska — Sylwester 2015 r.

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×