Polska seksbomba złożyła ważną deklarację! Nigdy wcześniej nie zdecydowała się na rozbieraną sesję, a teraz? „Skuszę się”

Cleo rozbierze się do zdjęć

Cleo rozbierze się do zdjęć

Cleo planuje rozbieraną sesję?

Cleo nie bez powodu uważana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Piękna wokalistka trafiła na pierwsze strony wszystkich gazet i portali internetowych po niesamowitym debiucie w teledysku Donatana do piosenki My Słowianie. Jej seksowne, długie nogi w niebotycznie wysokich botkach i krótkiej, falbaniastej spódniczce stały się symbolem seksapilu, a w skórzanych sukienkach i obcisłych topach żadna gwiazda nie prezentuje się tak apetycznie jak ona.

Nic dziwnego, że spełnieniem marzeń męskiej części jej widowni – choć zapewne znajdzie się również kilka pań, które o tym śniły – byłaby rozbierana sesja naszej słowiańskiej seksbomby. Mamy dobre wiadomości dla wszystkich, którzy pragnęli, by Cleo pokazała się kiedyś w odważniejszej odsłonie:

Absolutnie nie mam nic przeciwko rozbieranym sesjom. Jeżeli są to smacznie ujęte portrety kobiece, to czemu nie zdecydować się na taką sesję? Może za jakiś czas się skuszę – wyznała w rozmowie z Faktem

Pozostaje nam jedynie czekać aż „za jakiś czas” stanie się „już to zrobiłam”. Cleo ma piękne ciało i z pewnością w Polsce znajdzie się fotograf, który odpowiednio odda jej wdzięk, kobiecość i seksapil.

Sylwester 2017: TVN stawia na największe gwiazdy! Beata Kozidrak, Kayah, Cleo… I do tego prowadzący, których uwielbiają widzowie!

Gwiazdy promują Sylwester 2017 w TVN: Agnieszka Woźniak-Starak, Cleo, Agnieszka Chylińska, Dominika Gawęda

Zastanawiasz się nad kreacją sylwestrową? Agnieszka Woźniak-Starak, Cleo i Ewelina Lisowska już wiedzą co na siebie włożyć! [WIDEO]


Cleo Coraz bliżej święta, świąteczna piosenka Coca-Coli

Cleo Coraz bliżej święta, świąteczna piosenka Coca-Coli

CLEO - biżuteria Anka Krystyniak

CLEO - biżuteria Anka Krystyniak

Cleo - Opole 2017, After Party

Cleo - Opole 2017, After Party

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×