Cleo świętuje wyjątkową rocznicę. Z tej okazji zaszalała z fryzurą

Cleo - nowa fryzura. Jak wygląda?

Cleo - nowa fryzura. Jak wygląda?

Cleo na Instagramie poinformowała o rocznicy debiutu swojej piosenki na antenie. Przy okazji pochwaliła się nową fryzurą. Jak wygląda?

Cleo od samego początku kwarantanny próbuje umilić czas fanom. Regularnie publikuje nowe posty, w których zdradza kulisy swojego życia prywatnego. Jakiś czas temu poinformowała, że izolacja nie sprawiła, że przestała dbać o siebie. W warunkach domowych zafundowała sobie metamorfozę, decydując się na pasemka:

Ta dłuuuuga izolacja w domu skłania mnie do różnych wynalazków. Dzisiaj wymyśliłam bardzo prosty sposób na szybkie blond pasemka i odświeżenie koloru wokół buzi i przyznam, że jak warunki domowe wyszło całkiem nieźle. Jak jesteście ciekawi to nagram Wam kiedyś filmik jak to zrobić. A Wy czego nauczyliście się podczas siedzenia w domku? Macie jakieś wynalazki albo fajne sposoby na coś? – komentowała gwiazda.

Cleo przeszła metamorfozę. Jak wygląda w nowym kolorze włosów?

W niedzielne południe Cleo dodała nowy post na Instagramie. Zdradziła, że świętuje wyjątkową rocznicę. Minął rok, odkąd jej singiel Krok za krokiem zadebiutował w radiu. Piosenkarka podsumowała minione 365 dni i podkreśliła, że kawałek zdobył 72 miliony wyświetleń:

Dokładnie ROK temu piosenka ZA KROKIEM KROK miała swoją premierę. Ponad 72 miliony wyświetleń, a co najważniejsze miliony zdobytych serc i uśmiechów na Waszych twarzach. Nie mogę się doczekać jak znowu będziemy ją śpiewać na koncertach.

Gdy wpis pojawił się w sieci, internauci zareagowali niemal natychmiast. Pisali nie tylko o piosence, ale także dostrzegli metamorfozę gwiazdy. Wygląda na to, że Cleo zaszalała z fryzurą, decydując się na nieco ciemniejsze i krótsze niż wcześniej włosy:

  • A cóż to za fryzurka? Ale ślicznotka.
  • Jejku jaka jesteś śliczna. Cudne zdjęcie.
  • Jaka przepiękna i ta boska fryzura.

Artystka nie zdradziła, czy tym razem sama zadbała o fryzurę, czy tym razem oddała ją w ręce profesjonalistów. Pewne jest jednak, że wygląda świetnie.

Zobacz także: Cleo przekazała nowe wieści na temat chorego brata. Lekarze podjęli ważną decyzję


Cleo pochwaliła się nową fryzurą

Cleo pochwaliła się nową fryzurą

Cleo

Cleo

Cleo pochwaliła się metamorfozą

Cleo pochwaliła się metamorfozą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×