Cleo jest gotowa do samodzielnej drogi, a Donatan szuka wokalisty. Rozstają się? - Jastrząb Post
Wirtualna Polska

Cleo jest gotowa do samodzielnej drogi, a Donatan szuka wokalisty. Rozstają się?

Donatan i Cleo Fot. screen z Facebook

Wirtualna Polska

Donatan kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku napisał, że Cleo jest już gotowa do samodzielnej drogi i już nauczyła się latać, a potem, że szuka wokalisty.  Kolorowej prasie nie trzeba było wiele. Nagłówki wieszczyły rychłe rozstanie słowiańskiego duetu i autorów niezłego zamieszania w muzyce.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Szukam wokalisty, z dobrym głosem, kreatywnego, bez życia prywatnego interesującego się tylko muzyką, abstynenta, odpornego na upierdliwa krytykę, lubiącego ciężką pracę z apodyktycznym producentem, nie będącego metroseksualną namiastką gatunku męskiego ani żadną inną formą cioteczno-tranzystorową napisał Donatan na swoim profilu.

Teraz doczekaliśmy się wypowiedzi Cleo. W wypowiedzi dla portalu lifestyle.newseria.pl zaprzeczyła jakoby jej współpraca z Donatanem miała dobiec końca. Obiecała, że usłyszymy jeszcze ich wspólne przeboje.

Donatan tylko zaznaczył, że jestem już gotowa do samodzielnej drogi. Nie wykluczamy jednak, że będziemy jeszcze razem współpracować, bo bardzo lubimy tworzyć coś razem. Myślę, że jeszcze jakieś nasze hity usłyszycie – mówi Cleo w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Polska odetchnęła z ulgą.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Doda na Eurowizję? Głos w sprawie zabrał Donatan

Cleo Fot. screen z facebook

Cleo
Fot. screen z facebook

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×