Cleo zamieszkała w luksusowym penthousie! Nawet jej toaleta ocieka złotem! Wszystko ujawnił Donatan!

Jak mieszka Cleo?

Jak mieszka Cleo?

Jak mieszka Cleo?

Podopieczna Cleo kilka dni temu wygrała drugą edycję The Voice Kids. Sukces artystki zmobilizował do działania Donatana, który zamierza kupić jej… złoty klozet! Przy okazji zdradził, że Cleo kupiła sobie właśnie luksusowy penthouse!

Cleo swoich sił jako dziewczyna z marzeniami próbowała w programie X Factor. To właśnie tam w 2011 roku usłyszała od jurorów, że to jeszcze nie jej czas. Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i Czesław Mozil uniemożliwili jej pokazanie się szerszej publiczności. Na swojej drodze spotkała jednak Donatana i rzeczywistość pokazała, że to jednak dobry moment na rozpoczęcie kariery muzycznej. Producent wypromował Joasię Klepko, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce.

Ostatnie miesiące były dla niej bardzo pracowite, bowiem Cleo spędzała całe dnie na planie programu The Voice Kids, w którym została jedną z trenerek. Show zakończyło się kilka dni temu, a wygrała je podopieczna właśnie Cleo, nastoletnia Anika Dąbrowska. To wydarzenie spowodowało, że Donatan podzielił się z fanami szczegółami rozmowy, jaką przeprowadził z wokalistką tuż po jej porażce w X-Factorze:

5 lat temu kiedy poznałem Cleo opowiedziała mi że została „odrzucona” z programu talent show i że na tamten czas bardzo ją to dotknęło. Pamiętam że rzekłem wtedy: przyjdzie czas, osiągniesz sukces i sama będziesz prowadziła taki program. Cleo pamiętasz tę rozmowę? Powiedziałaś wtedy że tak się nie stanie, a ja na to że jeśli tak będzie to kupuje Ci ZŁOTY KLOZET do mieszkania.

Okazuje się, że piosenkarka jest obecnie na etapie urządzania swojego mieszkania, więc prezent od Dona będzie idealny:

Tak się szczęśliwie składa, że wczoraj Twoja podopieczna wygrała The Voice Kids – program w którym byłaś trenerką/jurorką. Wiem że jesteś na etapie urządzania swojego penthouse – zatem zamawiam Ci ZŁOTY KLOZET i nie masz prawa go nie zamontować w swojej łazience! Musi być zamontowany i oficjalnie udokumentowany zdjęciem – napisał na swoim profilu.

Cleo natychmiast opowiedziała przyjacielowi i potwierdziła jego słowa, jednocześnie pytając się fanów, czy powinna przyjąć prezent. Oni nie zawiedli i komentowali:

  • Złoty klozet będzie hitem tego roku!
  • Oczywiście!
  • Musisz.
  • Koniecznie!

Pozostaje nam więc czekać na zdjęcie ze złotym klozetem w roli głównej! Swoją drogą, ciekawe czy nie zaburzy on koncepcji łazienki o jakiej artystka marzyła od zawsze.

View this post on Instagram

???????????????? Faktycznie tak było ???? Co o tym myślicie? Powinnam przyjąć taki tron od @don.donatan i być królową w swojej własnej łazience? ????????????????????????

A post shared by CLEO (@cleo_don) on

Roksana Węgiel i trenerzy „The Voice Kids” o zwycięstwie Ani Dąbrowskiej: „Zrobi wielką karierę” [WIDEO]

O Tulii na Eurowizji 2019 mówią już chyba wszyscy. Teraz sprawę skomentowała Cleo

Margaret ma chrapkę na Eurowizję 2019, ale jako reprezentantka Szwecji. Genialny komentarz CLEO [WIDEO]


CLEO – The Voice Kids 2, finał

CLEO – The Voice Kids 2, finał

Dawid Kwiatkowski, Tomson, Cleo, Baron – The Voice Kids 2, finał

Dawid Kwiatkowski, Tomson, Cleo, Baron – The Voice Kids 2, finał

Cleo jurorką w

Cleo jurorką w "The Voice Kids"

Komentarze

  • Gość pisze:

    Kolorowe gacie lepsze niz biale na zoomie nie widac brudu gwiazda estrady kto to mysli ze gram na bankietach do kotleta ha ha skad ty tyle tego masz pracowalem w rozlewni jogurtow

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×