Ciężarna Zosia Zborowska na wizycie u ginekologa przeżyła prawdziwy szok. Siostra aktorki komentuje: „Mi się to nie przytrafiło”

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska wybrała się na wizytę kontrolną do swojej pani ginekolog. Po jej zakończeniu podzieliła się z fanami nowinami. Nie może wyjść z szoku.

Zofia Zborowska jest w ciąży. Już niedługo ona i jej mąż, siatkarz Andrzej Wrona, po raz pierwszy zostaną rodzicami. Powitają na świecie córeczkę. Aktorka, odkąd ujawniła, że jest w odmiennym stanie, relacjonuje go w social mediach. Nie szczędzi szczegółów, nie koloryzuje. Nie waha się mówić o gorszych dniach oczekiwania na maleństwo.

W najnowszym poście zdradziła, że wizyta kontrolna u ginekologa wprawiła ja w niemałe zdumienie. Co ujawniła?

Zosia Zborowska w ciąży po wizycie u ginekologa. Co ujawniła?

Zofia Zborowska nie ukrywa, że jej ciąża nie należy do najłatwiejszych. Musiała szybko zrezygnować z pracy, żeby zadbać o bezpieczeństwo swoje i maluszka.

[…] Moja ciąża od początku należała do tych delikatnych. Pierwszy trymestr przepełniony był strachem, mdłościami, z którymi w żaden sposób nie mogłam sobie poradzić oraz okrutnym zmęczeniem. Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać. Nie wyobrażam sobie jak trudne musi być leżenie przez całą ciąże, a przecież tak wiele kobiet ma właśnie takie doświadczenie. Jesteście wielkie i i kłaniam się przed Wami w pas – wyznała na IG.

Są jednak i dobre wieści. Zosia po powrocie z wizyty kontrolnej u swojej ginekolog, podzieliła się sukcesem. Przez ostatni miesiąc udało jej się schudnąć. Jest z tego powodu bardzo zadowolona, czego wyraz dała zabawnym wideo z wąsem.

Ja, kiedy wracam z comiesięcznej wizyty u mojej pani doktor prowadzącej i okazuje się, że przez caluteńki ostatni miesiąc nie przytyłam. Ba, schudłam 800 gramów! A umówmy się… apetyt dopisuje. Matko jedyna, ale się jaram! Aż zjadłam loda – napisała w poście.

Pod wpisem pojawiło się z tej okazji wiele gratulacji i także żartów. Olga Frycz napisała, że jest z niej dumna, a Maja Bohosiewicz wybiera się po pączki dla przyszłej mamy. Z kolei siostra aktorki, Hanna Zborowska-Neves, wyznała, że nie miała tyle szczęścia, kiedy oczekiwała na dzieci.

Nigdy mi się to nie przytrafiło w ciąży. Pierwszy trymestr z pierwszym dzieckiem plus siedem kg. Potem kolejne dwa trymestry i kolejne siedem – napisała.

Najważniejsze jednak, że zdrowie i humor dopisują, a przypomnijmy, że to ostatni trymestr ciąży Zosi Zborowskiej.


Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Zosia Zborowska i Klaudia Halejcio w ciąży

Zosia Zborowska i Klaudia Halejcio w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×