Ciężarna Rihanna w bardzo gorącej sesji dla „Vogue’a”. Przyszła mama pokazała się w całej okazałości

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna oczekuje na narodziny swojego pierwszego dziecka. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać ciążowego brzuszka. Teraz zapozowała w gorącej sesji dla magazynu Vogue.

Rihanna kilkanaście lat temu rozpoczęła swoją międzynarodową karierę. Pochodząca z Barbadosu wokalistka ma na swoim koncie kilka płyt, które przyniosły jej nie tylko sławę, ale też wielkie pieniądze. Jakiś czas temu ograniczyła ona swoją działalność muzyczną i skupiła się na innych biznesach. Ma ona nieźle prosperujące marki: kosmetyczną i bieliźnianą. Zdecydowanie nie może narzekać na brak klientów.

W jej przypadku długo zawodowa kariera nie szła w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Artystka była związana z Chrisem Brownem, lecz ich bardzo medialny związek zakończył się w atmosferze skandalu. Artystka została pobita przez ówczesnego chłopaka. Ich relacja była bardzo trudna. W końcu podjęli decyzję o rozstaniu. Teraz gwiazda w końcu jest szczęśliwa u boku nowego partnera, a już niedługo zostaną rodzicami.

Ciężarna Rihanna pozuje na okładce Vogue’a

Rihanna i ASAP Rocky kilka tygodni temu poinformowali, że zostaną rodzicami. Zakochani pochwalili się sesją zdjęciową, w której artystka w całej okazałości pokazała sporych rozmiarów brzuch. Spłynęła na nią prawdziwa lawina gratulacji. Od tamtej pory jej zdjęcia co jakiś czas pojawiają się w social mediach. Przyszła mama nie zwykła zakrywać brzuszka i zdecydowanie promuje nowy trend wśród ciężarnych.

Piosenkarka nie ma żadnych oporów przed tym, żeby pokazywać się w skąpych ciuszkach i dumnie prezentować ciało. Widać, że w ciąży czuje się doskonale. Teraz zdecydowała się zapozować w odważnej sesji dla magazynu Vogue. Gwiazda oczywiście z dumą wyeksponowała swoje kształty.

W magazynie znalazło się kilka zdjęć przyszłej mamy, która już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Fani natychmiast ruszyli z komentarzami i zasypali swoją ulubienicę komplementami. Po krągłościach można wnioskować, że poród już niedługo. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Rihanna sesja dla Vogue'a

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×