Ciężarna Magdalena Lamparska została potraktowana w autobusie w okropny sposób. To straszne, jak zachowuje się młodzież

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska

Ciężarna Magdalena Lamparska została źle potraktowana w autobusie. Uważa, że ludzie są coraz mniej empatyczni. Co się przydarzyło przyszłej matce?

Magdalena Lamparska to odtwórczyni wielu ról. Zadebiutowała w hitowym dramacie Jutro idziemy do kina. Później przyszły kolejne role. Widzieliśmy ją w: 39 i pół, Hotel 52, Big Love, Bogowie, Wkręceni 2, Porady na zdrady, 365 dni, Poskromienie złośnicy.

W 2019 roku poślubiła Bartka Osumka – dziennikarza i blogera. Para ma już jedno dziecko: blisko 5-letniego syna Tymoteusza. W zeszłym miesiąca jego mama przekazała, że wkrótce będzie miała drugie dziecko. Pochwaliła się wtedy w sieci:

Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie. „Stan błogosławiony” nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko było dobrze, prawda moje Drogie Panie? Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie.

Magdalena Lamparska o tym, jak została potraktowana w autobusie

Ciężarna gwiazda wczoraj zamieściła na Instastory zdjęcie, na którym widać, że stoi w autobusie miejskim, podczas gdy młoda dziewczyna zajmuje miejsce.

Same młode, wysportowane dziewczyny, przed 20. rokiem życia siedzą. Ja stoję. Trochę specjalnie, żeby zobaczyć, co zrobią. Wszystkie miejsca zajęte. Patrzą w telefon, patrzą za okno, patrzą na mnie. Nic – napisała oburzana takim stanem rzeczy gwiazda.

I podzieliła się smutną refleksją o zachowaniu dzisiejszych nastolatków:

Kiedyś też będą może w tym miejscu. Zabrzmię staro, ale za moich czasów, jak byłam nastolatką i tylko widziałam kobietę w ciąży, od razu ustępowałam miejsca. To jest dla mnie normalny odruch. Do tej pory tak jest. Czy dobrze zrobiłam, że stałam i nie poprosiłam? Czy to zależy od czasów, czy po prostu od człowieka?

Opisana sytuacja nie napawa optymizmem. Spotkaliście się z takim traktowaniem kobiet w ciąży? Mamy nadzieję, że społeczeństwo stanie się bardziej wyczulone na ich potrzeby.


Ciężarna Magdalena Lamparska została źle potraktowana w autobusie

Ciężarna Magdalena Lamparska została źle potraktowana w autobusie

Magdalena Lamparska jest w drugiej ciąży

Magdalena Lamparska jest w drugiej ciąży

Magdalena Lamparska jest w drugiej ciąży

Magdalena Lamparska jest w drugiej ciąży

Komentarze

 • Anonim pisze:

  Ta z rozkraczonymi nogami na zdjęciu wygląda jakby sama szykowała się do porodu. Która normalna kobieta tak siedzi i to jeszcze w mini.
  Chyba tylko prostytutka bo im się tak nogi na boki rozchodzą, zboczenie zawodowe. A jeśli ktoś napisze mi tu, że to normalne to chyba sam jest dzi…ą.

  • Gośćgość pisze:

   Wstyd pisać takie plugastwa. Co ci się nie podoba. W spodenki ubrana. Zapłaciła za bilet, to siedzi.

 • Gagunia pisze:

  Do gościa: w czym Pani Lamparska przesądza? To jest brak wychowania i koniec w tym temacie.

 • Gość pisze:

  Młodzież ,jaka jest każdy widzi

  • Gość pisze:

   Obok dziewczyny stoją rakiety. Być może wraca z treningu. Ktoś, kto nie jest w ciąży, nie zakłada z góry, że każda ciężarna potrzebuje wciąż odpoczywać. Wiele kobiet w ciąży pracuje do ostatnich dni. Wydają się być aktywne pomimo błogosławionego czasu. Niegdyś kobiety nie pokazywały się publicznie z brzuszkiem. Teraz rozumiem.

  • Kobieta pisze:

   Znieczulica i brak empatii zawsze była. Są tacy, którzy zawsze dostrzegają drugiego człowieka. Większość jednak zapatrzona jest w swoje komórki, bo tak wygodnie…. ale dawniej również bylo mało empatycznie . Kiedyś w 9 miesiącu ciąży, jechałam przez pół godziny tramwajem w dużym mieście i byłam „niewidzialna”? Dzisiaj więc, gdy widzę kobietę w zaawansowanej ciąży staram się ustąpić miejsce mimo , że sama mam 70 ke. Co tam – wycigam kręgosłup…

 • Gość pisze:

  Prawda jest taka,że młodzi ludzie w ogóle nie ustępują miejsca starszym czy też kobietom w ciąży.Od 5 lat przemieszczam się ko.unkacją miejską,wcześniej samochodem.Mam 70 lat.Dotychczastylko raz młody człowiek ustąpił mi miejsca.Niestety dobre obyczaje zanikają.Nie chcę nikogo oceniać,ale młodzi sami wystawiają sobie świadectwo.Powyższe komentarze potwierdza moje spostrzezenia

  • Gość pisze:

   Ha, niestety to samo dotyczy starszych osób, gdy byłam w ciąży i jechałam autobusem nikt nie ustąpił miejsca, dopiero gdy zemdlałam było wielkie ajajajaj, zwłaszcza pewna starsza pani która powinna wziąć torbę na kolana, a nie na siedzenie obok…

  • GośćKaktus pisze:

   Mów za siebie nieosadzaj innych dobrze nie wszyscy młodzi są niekulturalni

 • Gość pisze:

  Nie przesadzaj Lamparska

 • Gość pisze:

  Miejsca uprzywilejowane są oznaczone, tam można się domagać swoich praw. W każdym innym przypadku jest to dobra wola siedzącego.
  Skoro Pani w ciąży, trzymała się (jak sądzę) jedna ręką a druga robiła to zdjęcie to winszuję wyobraźni.
  I zapamiętajmy jedno:
  Nie każdy młody człowiek, to człowiek zdrowy.
  Też ma prawo być zmęczony.
  Niejeden starzec ma więcej zdrowia od młodego pokolenia.

  • Gość pisze:

   Wszyscy tylko przeszkadza ,to lub tamto .Byłam w ciąży 8 mięs, upał ,idę do lekarki prosić o 3 dni wolnego ..A pani doktor mówi że ciąża to nie choroba !! Teraz ,,15 min w ciąży i 9 mięs,na zwolnieniu . Śmiechu warte ,, zauważcie damy że inni tez mogą być zmęczeni lub chorzy .!!!

 • Gość pisze:

  Przecież Lamparska też jest jeszcze mloda więc czego oczekuje?

  • Gość pisze:

   Może odrobinę kultury i dobrego wychowania (ale myślę że nie wiesz co to jest zadając takie pytanie )

 • Gość pisze:

  Zdrowia welcome to poland jak inni w 93 złodzieje podzielcie się z nami team dres kamil stoch a w afryce 200:1 moźna moźna i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×