Ciężarna Khloe Kardashian zaszalała i pokazała swój imponujący brzuch w mikro bikini! Fani ugotowani!

Khloe Kardashian nago w bikini, zdjęcia

Khloe Kardashian nago w bikini, zdjęcia

Khloe Kardashian odsłoniła brzuch

Khloe Kardashian nawet w ciąży nie zapomina o zdrowej diecie i ćwiczeniach, co udowodniła ostatnio publikując wideo z siłowni. Kardashianka dwa lata temu przeszła spektakularną metamorfozę. Zrzuciła zbędne kilogramy, wbiła się w rozmiar XS, o swoim sukcesie opowiedziała we własnym reality-show, a następnie w książce, na okładce której zapozowała nago.

Zobacz: Khloe Kardashian wydała książkę. Okładką przebiła nawet Kim. Gwiazda pozuje kompletnie nago

Chociaż Khloe jest obecnie w zaawansowanej ciąży i może pochwalić się (co zresztą regularnie robi) imponującymi krągłościami, ostatnio zebrało się jej na wspomnienia. Gwiazda umieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie sprzed metamorfozy, gdy była pulchniejsza i pełniejsza na twarzy, zestawione z efektem końcowym. Kardashianka jeszcze kilka miesięcy temu, zanim zaszła w ciążę, mogła poszczycić się płaskim i wyrzeźbionym brzuchem. Do fotografii w bikini dołączyła taki oto wpis:

Wybierz swoje życie. Nie pozwól, by ktokolwiek decydował za ciebie. Nie jesteśmy ofiarami życia, ale możemy się nimi stać. Możemy się stać ofiarami i więźniami osób, którymi się otaczamy jeśli pozwolimy im nas złamać i pochłonąć. Nigdy nie bój się postawić samego siebie na pierwszym miejscu. Nigdy nie stawiaj czyjegoś dobra ponad własnym. Fortuna kocha nieustraszonych.

Coś czujemy, że po porodzie Khloe wyda kolejną książkę z poradami, tym razem dla młodych mam.

Zobacz: Khloe Kardashian wybrała już imię dla swojego dziecka! Zdradziła je w programie Ellen DeGeneres!

Zobacz: To jakiś obłęd! Khloe Kardashian w ciąży z każdym dniem wygląda coraz lepiej! Ostatnie zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem jest rewelacyjne!

Zobacz: Kardashianki poniosła wyobraźnia. Zobaczcie jak wystroiły się na imprezę u swojej matki


Khloe Kardashian przed i po metamorfozie

Khloe Kardashian przed i po metamorfozie

Khloe Kardashian Tristan Thompson

Khloe Kardashian Tristan Thompson

Khloe Kardashian ciąża

Khloe Kardashian ciąża

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×