Kasia Tusk prezentuje zaokrąglony brzuszek na plaży w Sopocie. Piękna!

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk zaprezentowała zaokrąglony brzuszek na plaży w Sopocie. Jak wygląda w drugiej ciąży? Zdjęcia.

Kasia Tusk od wielu lat z sukcesem działa w sieci. Prowadzi poczytnego bloga, który stanowi dla internautów źródło inspiracji w kwestiach modowych czy dekoracyjnych, a dla niej jest realizacja pasji, ale także źródłem dochodów. Karierę łączy z życiem rodzinnym. Blogerka i jej mąż, Stanisław Cudny wychowują Lilianę, która już niedługo będzie miała rodzeństwo.

Szczęśliwe wieści potwierdziła teściowa Kasi, Anna Lutomska. Nie ukrywała swojej radości:

Jakże to wieści szybko się roznoszą. Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy – mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Kasia Tusk na początku nie komentowała doniesień, ale już nie ukrywa rosnących krągłości. Niedawno podzieliła się z internautami kulisami sesji zdjęciowej. Pozowała profilem, dzięki czemu było widać jej pięknie zaokrąglony brzuszek. W niedzielę pochwaliła się kolejnymi fotografiami.

Zobacz także: Tusk może pochwalić się katalogowymi wnętrzami, które stały się inspiracją dla wielu Polaków. Funkcjonalność i estetyka są tu na najwyższym poziomie

Kasia Tusk w drugiej ciąży na plaży w Sopocie

Kasia Tusk odkąd została mamą, świetnie odnajduje się w nowej roli. Nie ukrywa, że macierzyństwo jej służy.

Nie mam co narzekać, bo codzienność matki to dla mnie radosny odlot. Dziecko było przez nas tak upragnione, że nic nie jest mi w stanie popsuć samopoczucia. Nic nie przysłania tej mojej radosnej głupawki. Z mojego punktu widzenia jest fajniej – mówiła w rozmowie z Vogue Polska.

Wkrótce ponownie poczuje ten odlot — po raz drugi zostanie mamą. Nie zdradziła jeszcze płci dziecka, ale ciąża najwyraźniej jej służy. Na najnowszych zdjęciach z sopockiej plaży wygląda olśniewająco w czarnej sukience i związanych włosach.

Lato w kurorcie – napisała.

Pod postem blogerki nie brakuje zachwytów jej stylizacją, ale także tym, jak pięknie prezentuje się w ciąży.


Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×