Szukaj

Obrzydliwe komentarze na temat ciężarnej Joanny Kulig! W jej obronie stanęła oburzona Eva Minge: „Życzę wszystkim idiotom…”

Joanna Kulig Eva Minge

Ciężarna Joanna Kulig obrażana przez Internautów

Joanna Kulig padła ofiara okropnego internetowego hejtu. Ciężarna aktorka przebywa obecnie w USA, gdzie promuje Zimną Wojnę, pracuje nad nowymi projektami i przede wszystkim oczekuje na poród. Niedawno wybrała się na przyjęcie zorganizowane przez studio Amazon, na którym spotkała się między innymi z Bradem Pittem. Do sieci trafiły zdjęcia uśmiechniętej Kulig, pozującej z hollywoodzkim przystojniakiem… A potem rozpętała się burza.

Eva Minge nie mogła uwierzyć w komentarze, które pojawiły się pod jednym z artykułów na temat Joanny. Wściekła projektantka, która sama na co dzień musi mierzyć się z uszczypliwymi komentarzami ograniczonych Internautów, postanowiła napisać rozemocjonowany post na Instagramie i stanąć w obronie Joanny:

Przelatując dzisiaj jakie „skandale” i zasługi na bruku polskiej i światowej sceny, dostrzegam moją ulubienicę Joannę Kulig. Krzyczę „wooooo, ale bosko Joasia w takim doskonałym towarzystwie!!! Trzymak kciuki za Oskara!!!”. Po chwili odzywa się domownik: „Widziałaś komentarze”? „Nie, bo nie czytam jak wiecie”. Zastanowiłam się jednak co można skomentować pod takimi faktami poza gratulacjami. Tadadadam! No i tak. Co tu skomentować, jak podsumować najpopularniejsze komentarze sukcesu Joanny w zaawansowanej ciąży?

W dalszej części swojego wpisu Minge nie ukrywała oburzenia, rozgoryczenia i złości:

Otóż mamy to, co wychowaliśmy sobie. Polska aktorka sięga absolutnych szczytów, jest tam, gdzie wydawało się w tej kategorii dla naszej flagi jest prawie niemożliwe, świat się zachwyca jej unikatowym talentem i magnetyzmem, a pudelkowicze wedle standardów: „Brzydko Wygląda”. Ale pięknie żyje, pracuje, spełnia marzenia, realizuje pasje i zdobywa dziewicze szczyty dla Polaków w światowej kulturze. Polka z szansą na Oscara za rolę, gratulacje od wybitnych aktorów z całego świata, zainteresowanie reżyserów z najwyższej półki i jeszcze piękne życie osobiste. Brzydko wygląda. Wygląda przepięknie, szczęśliwie i życzę wszystkim idiotom przebudzenia, bo kiedyś trzeba będzie napić się tego, czym próbujecie żywić innych.

Trudno się z nią nie zgodzić. Joanna to najlepsza wizytówka naszego kraju w Stanach Zjednoczonych od lat, a ubliżanie kobiecie w ciąży jest karygodne.

Joanna Kulig i Brad Pitt razem bawią się na imprezie! Ciążowy brzuch aktorki skupił uwagę całego Hollywood!

Joanna Kulig zajęła miejsce Angeliny Jolie u boku Brada Pitta! Polka rozdaje karty w Hollywood!

Urodziny Williama. Księżna Kate przygotowała coś ekstra, ale i tak nie przebiła Diany i jej „wulgarnego” prezentu sprzed 23 lat!


Joanna Kulig i Brad Pitt na imprezie Amazona

Joanna Kulig i Brad Pitt na imprezie Amazona

Joanna Kulig z Bradem Pittem na imprezie studia Amazon

Joanna Kulig z Bradem Pittem na imprezie studia Amazon

Agnieszka Kaczorowska schudła

Agnieszka Kaczorowska schudła

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×