Szukaj

Uduchowiona Ida Nowakowska daje świadectwo swojej wiary. „Mam miłość Pana Boga w sercu”

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska w nagraniu na YouTubie po raz kolejny dała wyraz swoje wiary w Boga. Co powiedziała w materiale wideo?

Ida Nowakowska nie ukrywa, że jest osobą bardzo głęboko wierząca. Często w wywiadach mówi o tym, że swoje życie zawierzyła Bogu. Nie ukrywa, że miała kilka kryzysów, ale na końcu zawsze odnajdywała właściwą ścieżkę.

Kiedy w 2014 roku zmarł jej ojciec, miała moment zwątpienia. Marek Nowakowski był pisarzem, którego talent doceniło wielu czytelników. Odszedł w wieku 55 lat. Ida przez długi czas nie mogła pogodzić się z informacją o jego odejściu. W jednym z wywiadów przyznała, że w trakcie żałoby zwątpiła w Boga. Na chwilę odwróciła się od Kościoła. Później zrozumiała, że popełniła błąd. Swój kryzys uznała za „upadek”, dzięki któremu „zaczęła wierzyć mocniej i ze zrozumieniem”.

Obecnie jest w bardzo szczęśliwym momencie życia. Spodziewa się upragnionego dziecka. Jest w 6. miesiącu ciąży. Nie przestała jednak podkreślać, że to Bóg jest najważniejszą częścią jej życia.

Ida Nowakowska daje świadectwo wiary

Nowakowska postanowiła dać świadectwo wiary w specjalnym nagraniu, które opublikował na YouTubie ksiądz z Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie. Ida w wideo mówi o życiu w zgodzie z Bogiem. Jasno deklaruje swój stosunek do wiary.

Chciałabym powiedzieć kilka słów, bo czuję się niezwykłą szczęściarą, bo mam miłość Pana Boga w sercu i codziennie przypominam sobie o tym. Miałam wiele sytuacji, gdzie problem był bez wyjścia, nie było w tym „człowieczej” nadziei, a potem Pan Bóg mi pokazywał, że tak miało być, że wszystko jest po coś, że on ma plan – mówiła.

Wyznała także, że jest oddana Bogu w stu procentach i wyraźnie bliski jest jej motyw determinizmu.

Pokazywał, że trzeba mu zawierzyć całe życie. Nie jest to łatwe wbrew pozorom, łatwiej powiedzieć niż zrobić i czynić tak codziennie, ale postanowiłam sobie jakiś czas temu, szczególnie po śmierci mojego taty, że zawierzę swoje życie w stu procentach Panu Bogu. Od tego czasu najmniejszy problem wydaje się niczym, bo wiem, że mam Pana Boga za sobą i on tak to zaplanował, żebym przez ten problem przeszła i nauczyła się czegoś tak, jak on chciał.

Ida ma nadzieję spotkać się ze swoimi rozmówcami w niebie.

Jesteśmy tak skonstruowani, że codziennie zapominamy o tej najpiękniejszej rzeczy, o naszej pięknej, wspaniałej wierze. Możemy naprawdę zwyciężać zło dobrem i to jest przepiękne narzędzie, przepiękny miecz. (…) Życzę Wam wszystkim, żebyście nie szli z Chrystusem, tylko żebyście z nim biegli, biegli za rękę i dobiegniemy wspólnie do tego Królestwa Bożego, które jest nam obiecane – opowiadała.

Nagranie, które jest kolejnym świadectwem wiary Idy Nowakowskiej, możecie obejrzeć poniżej.


Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Uważam, że nie należy epatować ani swoją wiarą w Boga ani tym, że się w Boga nie wierzy. Jest to tak intymna sprawa, że należy ją pozostawić wyłącznie sobie. Niemniej pozdrawiam Idę.

 • Mimi pisze:

  Cieszy to, że są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy nie plują jadem, nie udowadniają innym, że są gorsi, ale swoje problemy zawierzają Bogu i chcą dostrzegać dobro nawet w problemach, przeciwnościach losu. Bóg daje nam challenge i zawsze nas kocha bezawrunkowo! 💛

 • Mona pisze:

  No to sie zaczęło. Chwalili, ze taka skromna nie chwalila sie z ciążą. To teraz codziennie bedzie o sobie przypominać. Do znudzenia

 • anna pisze:

  brawo Ida, doskonale Cię rozumiem i też tak sądzę

 • Gość pisze:

  Najlepiej, gdy wywody pozostają w sferze prywatnej, dość już nawiedzonych, fe

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×