Szukaj

Ciężarna Kurdej-Szatan na okładce „Vivy!” pokazuje swoje krągłości. Mucha podsumowała ją jednym słowem

Barbara Kurdej-Szatan na okładce Vivy

Barbara Kurdej-Szatan na okładce Vivy

Barbara Kurdej-Szatan pokazała na Instagramie zdjęcie z okładki Vivy!, na której pozuje z dużym brzuszkiem. Post skomentowała Anna Mucha. To jedno zdanie mówi wszystko.

Barbara Kurdej-Szatan aktualnie jest na finiszu swojej drugiej ciąży. Dosyć długo ukrywała ją przed mediami. Jednak w momencie, gdy uznała, że nadszedł już odpowiedni czas na to, by podzielić się radosną nowiną, opublikowała zdjęcie obrazujące jej stan. Od tego momentu nie kryje już powiększającego się brzuszka, a na temat oczekiwania na maluszka chętnie opowiada w wywiadach. Zdradziła, że termin porodu ma wyznaczony na wrzesień. Urodzi chłopca, o czym opowiedziała w rozmowie z Party:

Będziemy mieli syna. Na początku marca zrobiłam badania wykluczające choroby genetyczne i wtedy poznałam płeć dziecka. Wtedy też pozwoliliśmy Hani wybrać imię dla braciszka.

Kurdej-Szatan i jej mąż postawili na tradycyjne imię, a w sieci krążą informacje, że chłopczyk będzie miał imię, takie jak synek MajdanówHenryk. Aktorka właśnie pokazała zdjęcie z okładkowej sesji Vivy! Od komentarza nie mogła powstrzymać się nawet Anna Mucha.

Barbara Kurdej-Szatan na okładce Vivy!

Basia, mimo swojego zaawansowanego stanu, nie rezygnuje z kontaktów z fanami oraz aktywności zawodowej. Ostatnio wzięła udział w koncercie charytatywnym dla nieżyjącego już, Andrzeja Strzeleckiego. Na jej Instagramie możemy co rusz podziwiać zdjęcia rosnącego brzuszka. Gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami amatorskimi, ale również takimi pochodzącymi z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Każda nowa publikacja cieszy się ogromnym uznaniem wśród fanów.

Tak też było dziś, gdy na jej profilu pojawiła się zapowiedź magazynu Viva!, którego okładkę zdobi aktorka. Widzimy ją w wielkim, słomkowym kapeluszu, ubraną w czarną suknię, która uwydatnia jej krągłości.

W związku z moim obecnym stanem, w rozmowie z Kasią Sielicką trochę cofnełyśmy się w czasie, do momentu mojej pierwszej ciąży i tego, jak wszystko się później toczyło … ale jest też trochę o tym dziwnym i wyjątkowym okresie pandemii – napisała.

W komentarzach fani rozpłynęli się nad dodanym zdjęciem.

  • Piękne zdjęcie po prostu cudne!
  • Przecudownie Basiu. Wyglądasz naprawdę niezwykle.
  • Najpiękniejsze zdjęcie ciążowe, jakie widziałam.

Głos postanowiła zabrać również koleżanka po fachu. Podsumowała aktorkę jednym słowem.

Wspaniała – napisała Anna Mucha.

Nie pozostaje nam nic, jak się tylko z tym zgodzić.

 


Barbara Kurdej-Szatan na okładce Vivy

Barbara Kurdej-Szatan na okładce Vivy

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×