Szukaj

Ciężarna Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z siłowni. Tym razem brzuszek jest na pierwszym planie

Anna Lewandowska na siłowni

Anna Lewandowska na siłowni

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Gwiazda pokazała nowe zdjęcie, na którym prezentuje całą sylwetkę, w tym rosnący brzuszek. Jak wygląda? 

Anna Lewandowska po raz drugi zostanie mamą. Trenerka jest w czwartym miesiącu, co oznacza, że maluszek pojawi się na świecie w 2020 r. Od momentu, w którym media obiegła informacja o ciąży Lewandowskiej, ta już nie ukrywa rosnących krągłości.

Zobacz: Tabloid już wie, kiedy i gdzie Anna Lewandowska zaszła w ciążę! To dopiero odkrycie

Ciężarna Anna Lewandowska na siłowni. Jak wygląda jej brzuszek?

W piątkowe południe trenerka na Instagramie umieściła zdjęcie z sali treningowej. W opisie zdradziła, że nawet będąc w ciąży, nie zamierza rezygnować z aktywności. Dostosowana jest jednak do jej stanu zdrowia, na co uczulała inne ćwiczące w ciąży mamy:

Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmi przyszłej MAMY, POD DANY TRYMESTR (jeszcze będę o tym pisać) – podkreślała Ania.

Zobacz: Anna Lewandowska podziękowała za gratulacje i pokazała twarz Klary. Jest naprawdę urocza

View this post on Instagram

Training done ???? what about training during pregnancy? Absolutely! You know me since a long time and you know that i have a lot to say regarding this topic ???? ____________________ Trening zrobiony ???? co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku! Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmi przyszłej MAMY, POD DANY TRYMESTR (jeszcze będę o tym pisać). Co na początek? ➡️Spacery! Unikanie forsowania ciała, nawet jeśli wcześniej prowadziłyście aktywny tryb życia, 5-minutowe treningi, wydłużane stopniowo o 5 minut, do momentu, aż będziecie w stanie trenować pełne 30 minut. Koncentrując się na właściwym oddechu i korygowaniu postawy możemy skupić się po prostu na rozciąganiu, nie obciążając kręgosłupa. ➡️Jeśli wcześniej prowadziłaś siedzący tryb życia, wprowadzaj trening stopniowo, pod czujnym okiem lekarza i najlepiej dopiero od 12. tygodnia ciąży. Jeżeli nie jesteś pewna jakie ćwiczenia wykonywać w poszczególnym trymestrze, możesz także skonsultować się z trenerem personalnym i poprosić go indywidualny program treningowy ➡️BĘDZIE NOWY PROGRAM! ????????Pewnie nie zdziwi Was, to, co planuję w baaardzo niedługim czasie. Dużo nie zdradzę, ale powiem tylko tyle, że będzie to NOWY PROGRAM TRENINGOWY W MOJEJ APLIKACJI @Diet_Training_by_Ann, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! Idealny dla każdej przyszłej mamy, na różnym etapie ciąży. Stawiam na wzajemne zrozumienie, wiedzę i profesjonalizm w każdym calu. Przejdziemy przez to razem mamuśki! #annalewandowska #secondtrimester #pregnant #pregnantworkout #dietbyann #fitmama

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Żona Roberta Lewandowskiego zaznaczała, że kobiety w ciąży powinny unikać forsowania cała, nawet jeśli wcześniej prowadziły aktywny tryb życia.

Na dodatek gwiazda sportu pokazała zdjęcie, na którym prezentuje całą sylwetkę. Nie da się ukryć, że w oczy rzuca się ciążowy brzuszek, który pięknie odznacza się na wysportowanej sylwetce. Ania w ciąży wygląda kwitnąco, o czym przekonani są także jej obserwujący:

  • Motywacja do ćwiczeń będzie jeszcze większa!
  • Super. Pięknie wyglądasz 🙂 dużo zdrówka dla was 🙂
  • Troszkę już widać.
  • Cudowna jesteś Aniu i cudnie wyglądasz.
  • Wzór! Niezniszczalna kobieta!
  • Tak się zastanawiałam czy będziesz robić nowy trening no i jest. Ja korzystałam przez cała swoją ciąże z Twojego pierwszego treningu i było super. Trzymam mocno kciuki i będę kibicować

Lewandowska wygląda pięknie, prawda?

Zobacz: Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Jak wyglądała w ostatnim czasie? Czy widać było ciążowe krągłości? Patrzymy na jej zdjęcia


Anna Lewandowska Ania Lewandowska pokazała twarz Klary

Ania Lewandowska pokazała twarz Klary

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×