Ciężarna Anna Czartoryska w kostiumie kąpielowym na plaży. Duży już brzuszek na pierwszym planie

Anna Czartoryska na plaży

Anna Czartoryska na plaży

Anna Czartoryska jest w zaawansowanej ciąży. Właśnie odpoczywa z rodziną na Wyspach Kanaryjskich i pokazała zdjęcie z plaży. Jak wygląda w kostiumie kąpielowym?

Anna Czartoryska karierę związała z aktorstwem. Pierwsze kroki stawiała na deskach teatru, a z czasem przeniosła się także na mały ekran. Zagrała m.in. w serialach: Czas honoru, Kowalscy kontra Kowalscy czy Dom nad rozlewiskiem, dzięki któremu zyskała ogromną sympatię widzów. Przez kilka sezonów wcielała się tam w postać Pauli, czyli najlepszej przyjaciółki jednej z głównych bohaterek. Po pewnym czasie jej wątek został bardzo rozbudowany, co jeszcze bardziej przyczyniło się do popularności artystki.

Czartoryska należy do osób, które bardzo dbają o swoją prywatność. Mimo że na Instagramie śledzi ją prawie 70 tysięcy osób, dzieli się tam głównie zawodowymi projektami. Niekiedy zdarza jej się opublikować zdjęcie z mężem oraz dziećmi. Nigdy jednak nie pokazuje twarzy potomstwa. Zawsze sprytnie kadruje fotografie tak, by zachować ich anonimowość.

Niedawno aktorka ogłosiła, że do ich rodziny dołączy kolejny członek. Czartoryska jest w czwartej ciąży. Najnowsze zdjęcia, jakie opublikowała, pochodzą z plaży. Jak wygląda Anna z dużym już brzuszkiem?

Ciężarna Anna Czartoryska w kostiumie kąpielowym

Anna Czartoryska i jej mąż, Michał Niemczycki, wychowują troje dzieci – Ksawerego, Janinę i Antoniego. Niedawno okazało się, że rodzina ponownie się powiększy. O tym, jak łączy karierę z macierzyństwem, opowiedziała naszej reporterce:

To jest coś, co wymaga wielu kompromisów i bardzo dużego wsparcia. Przede wszystkim mam wspaniałego męża i dwie babcie, które chętnie mnie wspierają. A jeśli chodzi o zawodowe sprawy, to staram się zawsze wybierać te najciekawsze projekty. Oczywiście nie mogę wziąć udziału we wszystkim, ale jeżeli wiem, że organizacyjnie uda mi się to połączyć, to zazwyczaj mi się to udaje – mówiła.

Czas mija, a jej krągłości rosną. Anna właśnie przebywa z rodziną na Wyspach Kanaryjskich. To właśnie stamtąd pochodzą jej najnowsze zdjęcia. Ciężarna Czartoryska opublikowała fotografie w kostiumie kąpielowym. Brzuszek jest już spory.

Jesteśmy na „Fuercie” chyba już 5ty raz. Zawsze na kilka dni przed powrotem stąd robi mi się żal, że nie możemy zostać dłużej (chociaż zazwyczaj szybko tęsknię za domem). Jest coś takiego w tej wyspie, że nie mam jej dość. Surowy, bezkresny krajobraz, który daje wytchnienie zmęczonym oczom, czyste powietrze dla przepracowanych, warszawskich płuc, szerokie plaże, ogromne fale oceanu, tajemnicze, dramatycznie wyglądające wulkany… […] – napisała.

Pod postem nie brakuje komplementów dla przyszłej mamy. Anna Czartoryska w czwartej ciąży wygląda kwitnąco.


Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Komentarze

 • Gośćbogda pisze:

  Miłego wypoczynku

 • GośćAdam pisze:

  A co to w ogóle za modą pokazywanie tych ciężarnych brzuchów. Ani to ciekawe ani ładne. Wszystkie wyglądają jak morświny !!!

 • Gość pisze:

  prosze podaj lek z CHIN NA COVID I JAKIE SUPLEMENTY BRAC , ZEBY IE CHOROWAC. TERAZ TO NAJWAZNIEJSZE, SPOLECZENSTWO JEST NIEDOINFORMOWANE. W TELEWIZJI POWINNI W WIADOMOSCIACH MOWIC, CO BRAC I CO SUPLEMENTOWAC, ZEBY NIE CHOROWAC. WIDAC, NIKOMU NIE ZALEZY. POZDRAWIAM

 • Mia pisze:

  Czwarta ciąża rany. . Biedna kobieta trafiła na dziecioroba. A mogła żyć spełniać się podróżować w różne ciekawsze niż fuerta miejsca- to to kierunek dla samobójców i desperatów..

 • Gość pisze:

  Nie budzi mojej sympati tak jak Anna zona pilkarza i Agata zona muzyka od pewnego czasu wylatuja z lodowki

 • Gość pisze:

  17:58 tak i ja

 • Gość Iza pisze:

  Pani Aniu proszę nie przejmować się tymi złośliwymi komentarzami.Dla mnie jest pani cudowną,piękną kobietą i super aktorką.Lubię oglądać filmy z udziałem pani Widać że jest też pani cudowną matką mająctak śliczne dzieciątka.W przeciwieństwie do innych celebrytek nie ma pani parcia na szkło nie afiszuje się pani swoim bogactwem.Ma pani w sobie dużo pokory i mądrości w przeciwieństwie do p.Anny Lewandowskiej na ktorą nie da się już patrzeć .Życzę szczęśliwego rozwiązania ,dużo miłości i spełnienia marzeń.Pozdrawiam serdecznie.

 • Gość pisze:

  13:37 zaszczepiony roznosi wirusa na innych wiec chocby dlatego ludzie mogliby sie bardziej powstrzymac Gdyby to zrozumieli pandemia odeszla by szybciej a tak bedzie trwac Byla kiedys pozytywnym wyjatkiem w swiecie celebrytow przynajmniej tak ja przedstawiano Teraz niczym nie odbiega od tej calej gromady Jedyna osoba ktora zostala „ta wyjatkowa „jest Torbicka Grazyna to jest kobieta klasa

 • Gość pisze:

  Szczepienia na Covid-19 zawierają żywe tkanki pobierane z abortowanych płodów, tlenek grafenu itp. To jest już udowodnione. Poza tym nie tylko Amantadyna, Arechin czy Inwermektyna leczą tą napromieniowaną bakteriē, ale i leki z Chin o których wiedzą tylko jednostki. Szczepienia nie są jednakowe, a zróżnicowane do wieku, płci, statusu, i kraju. Jeżeli 15-20% wyginie populacj wtedy weszystko się zrówna. Tak czy siak jedno i drugie niszczy. Trzeba zadbac o swoją odporność i wiedzieć jakie leki oraz suplementy zażywać. Skończy się ta pandemia, a szykują już nową. Także spokojnie wszystko jest już zaplanowane.