Cichopek i Kurzajewski pokazali, jak odpoczywają po aferze ze Smaszcz. Tylko pozazdrościć!

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz (fot. Instastory i KAPIF)

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz (fot. Instastory i KAPIF)

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieścili w sieci nowy materiał. Pokazali, jak spędzają wspólnie czas. A więc to w ten sposób odpoczywają od sporu z Pauliną Smaszcz?

Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski od kilku lat pracują razem na planie porannego pasma programowego Pytanie na śniadanieParę tworzą nie tylko na ekranie, a również w życiu prywatnym. Przekonaliśmy się o tym w październiku ubiegłego roku, gdy potwierdzili to podczas wczasów w Izraelu i na Zachodnim Brzegu Jordanu.

O ile widzowie dobrze przyjęli ich związek, to para nie może liczyć na przychylność byłej żony Kurzajewskiego – Pauliny Smaszcz. Specjalistka ds. PR raz po raz pozwala sobie na wbicie mniejszych lub większych szpilek pod adresem świeżo upieczonego narzeczeństwa. Ostatnio powiedziała nawet o tym, że pojawiła się „inna rodzina” z długami i innymi problemami.

To, co przeżyłam przez ostatnie miesiące, kiedy odważam się walczyć o swoje, mając plik dokumentów sądowych przeciwko mnie, żeby zabrać mi i moim dzieciom wszystko, co zgromadziliśmy przez 23 lata, bo pojawiła się inna rodzina z długami i z problemami (co mnie naprawdę, sorry, ale nie obchodzi, bo moje dzieci i wnuki są dla mnie najważniejsze), pokazuje, że kobieta kobiecie wrogiem… – zasugerowała, czym wzbudziła zainteresowanie mediów.

Prezenterzy Telewizji Polskiej nie zamierzają dłużej tolerować takiego zachowania. Tabloid Super Express napisał, że Maciej złożył pozew do sądu przeciwko ex-żonie i domaga się od niej aż 100 tysięcy złotych! Podobno również Kasia zdecydowała się na taki sam krok. Pieniądze mają trafić na cel charytatywny.

Nie chcą komentować słów Pauliny, by nie wchodzić w nią w dyskusje. Złożyli pozwy. Domagają się przeprosin i odszkodowania na cele charytatywne. Na pomoc ofiarom przemocy – przekazało źródło przywołanego tytułu.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski odpoczywają od afery z Pauliną Smaszcz

Na Instastory gwiazdy M jak miłość pojawiło się nowe ujęcie. Piękność zapozowała do selfie u boku narzeczonego. Para wykonała zdjęcie na lotnisku, na chwilę przed odlotem.

W jakim celu tym razem? Zawodowo? Prywatnie? – zagaiła followersów.

Nowym materiałem para jasno dała do zrozumienia, że planuje odpocząć od ostatnich afer. Zagraniczne wakacje na pewno dobrze im zrobią. Przypomnijmy, że wcześniej „Kurzopki” – jak określają ich fani – byli razem w Izraelu, Autonomii Palestyńskiej, Stanach Zjednoczonych, Jordanii i we Włoszech. Tylko pozazdrościć tak częstych wyjazdów!


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski (fot. Instastory)

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski (fot. Instastory)

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek -Polish Businesswomen Awards

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek -Polish Businesswomen Awards

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mama to gość w domu .

  • Gość pisze:

   ma przecież opiekę naprzemienną – tydzień u mamy, tydzień u taty. Może właśnie w tym tygodniu dzieci są u ojca.

  • Gość Ewa pisze:

   Chcesz zastąpić mamę pilnuj swoje dzieci

  • zwolnić ich! pisze:

   To larva a nie matka, która tak male dzieci bez walki oddała ojcu, nawet Shakira która jest wielka gwiazda i gra koncerty walczyła jak lwica o synów z ich ojcem, az wygrała. A TOTO lilipucie i zwyrodniale, pol każdego miesiąca bycia ze swoimi dziecmi, zamienilo na borsuczenie się ze swoim starym gachem te 2 tyg, mającym się za jakiegos DEUS z powodu ilości kasy jaka dostaje za geganie w PNS🤮🤮🤮🤡🤡

  • Gość pisze:

   Masakrą jest uwazanie że odebranie ojca dzieciom to cos dobrego. Dla kogo, bo na pewno nie dla dzieci! Opieka naprzemienna jest sprawiedliwa.

  • Gość pisze:

   Opieka naprzemienna może i jest sprawiedliwa ale nie korzysta dla dzieci ….

 • Gość pisze:

  Te jego zęby i te włoski do góry postawione.Masakra.A pyza wiecznie z przyklejonym uśmiechem.Wniebowzieta że złapała dziadka Maćka.🤣🤣🤣🤣😭😭😭😭

 • Gość pisze:

  Ha ha , sama to wszystko sprowokowała .

  • Krystyna pisze:

   Bardzo mi zal p.Pauliny,od dawna wiedziała o romansie,wcale się nie dziwię,że chce zawalczyc o zabezpieczenie finansowe dla dzieci,a Kurzajewski też powinien się poczuwać do zapewnienia godnych warunków dla poprzedniej rodziny,jednak oni wolą składac pozwy do sądu .
   Ja od dawna wiedziałam o ich romansie,widać to było a ich twarzach.Zycze zarówno p.Paulinie,jak i
   Kurzajewskim zgody i pojednania bez sądów.

  • Lol pisze:

   Krycha co ty pier***sz?! Dlaczego miałby utrzymywać była żonę czy dorosłego samodzielnego syna? Młodszemu pomaga finansowo.

  • Gość pisze:

   Lol ty dzbanie, choćby dlatego że wiekszosc rodziców pomaga swoim dzieciom jak rozpoczynaja swoje dorosle zycie, zwlaszcza jak są tuż po studiach, a ojciec jest milionerem!!

  • tsa pisze:

   Matka od święta. Dobrze, że mają dzieci normalnego ojca.

 • Gość pisze:

  Matka to matka ale ta lubi się lansować i uciekać z kochankiem od rzeczywistości .

  • Gość Jolka pisze:

   Gdyby kochanek był mądrzejszy nie zgodziłby się żeby uciekała od dzieci.Oboje bez serca.

 • Fakt pisze:

  Niech odpoczywają. Wszystkiego dobrego ❤️

 • Pani pisze:

  I dobrze niech odpoczywają

 • Gość pisze:

  co drugi tydzień , na zmianę ze swoim byłym mężem i jego partnerka

 • Gość pisze:

  Kiedy ona zajmuje się dziećmi ????????

  • Gość pisze:

   A ojca nie mają??? Jest coś takiego, jak opieka naprzemienna, jakbyś nie wiedziała.
   Ma prawo do zasłużonego odpoczynku po tym nieustannym hejcie.

  • Andrzej pisze:

   Smaszcz oderwij się od pisania tych wszystkich komentarzy lub zmień styl pisania,bo z daleka śmierdzi Twoje hejtowanie. Twój były mąż to powinien świętym zostać, że tyle lat wytrzymał z tobą

  • Gość pisze:

   Na szczęście mają ojca bo pewnie wylądowaliby w pogotowiu opiekuńczym

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×