Tymi słowami ekscytuje się cała Wielka Brytania! Ojciec Meghan Markle publicznie wyjawił jej ciążowy sekret! [WIDEO]

Thomas Markle okłamał księcia Harry'ego

Thomas Markle okłamał księcia Harry'ego

Thomas Markle o ciąży Meghan Markle

Wygląda na to, że choć plotki o ciąży Meghan Markle nie są jeszcze potwierdzone, jest przynajmniej jedna osoba na świecie, która wierzy, że nowa księżna zostanie mamą szybciej niż później, i jest to jej własny ojciec, Thomas Markle.

Mężczyzna, który przez skandal z paparazzi i problemy zdrowotne ostatecznie nie pojawił się na ślubie własnej córki, udzielił niewiarygodnie szczerego wywiadu porannemu brytyjskiemu talk-show Good Morning Britain:

Chciała dziecka od dawna. Gdy poznała Harry’ego, mówiła o tym jak bardzo go kocha, więc niedługo na pewno doczekają się dziecka. Nie sądzę, żeby to już się stało, ale stanie się prędzej niż później – wyjawił.

Ojciec Meghan opowiedział również o swoich odczuciach związanych ze ślubem i faktem, że ostatecznie nie wziął w nim udziału, choć pierwotnie miał poprowadzić córkę do ołtarza. Przypomnijmy, że ostatecznie u boku księżnej Sussex mogliśmy oglądać księcia Karola:

To był dla mnie bardzo emocjonujący moment. Tak, jak mówiłem, płakałem. Chciałem poprowadzić moją córkę do ołtarza, chciałem mieć ten moment. Ale jestem wdzięczny, że wszystko potoczyło się w ten sposób. Jestem bardzo dumny i bardzo zły, że to nie byłem ja, ale gdy cały świat patrzył na moją córkę, byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu – wyznał mężczyzna.

Myślicie, że Meghan wybaczy kiedyś swojemu ojcu, że nie było go u jej boku w najważniejszym dla niej dniu?

Meghan Markle nosi niedrogie rzeczy z sieciówki, a przy tym zachwyca! Swoją ostatnią stylizacją oczarowała cały świat mody!

Księżna Kate wychowywała się w arabskim kraju! Dowodem jest to stare zdjęcie!

Ale wpadka! Szwedzka księżna w ślubnej sukni Meghan Markle! Nawet buty i fryzurę miała identyczne!


Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem. Czy księżna Sussex jest w ciąży?

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem. Czy księżna Sussex jest w ciąży?

Thomas Markle – ojciec Meghan

Thomas Markle – ojciec Meghan

Ojciec Meghan Merkle

Ojciec Meghan Merkle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×