Kylie Jenner już urodziła? Fani oszaleli po ostatniej wypowiedzi Caitlyn Jenner! Tylko po co ta maskarada?

Kylie Jenner urodziła?

Kylie Jenner urodziła?

Kylie Jenner już urodziła?

Wokół ciąży Kylie Jenner od samego początku jest ogromne zamieszanie. Gwiazda podpuszcza fanów, sugeruje, że już niedługo urodzi, uśmiecha się tajemniczo i puszcza oczka do reporterów, ale tak naprawdę niczego oficjalnie nie potwierdziła. Media i wielbiciele rodziny Kardashian na całym świecie powoli odchodzą już od zmysłów, a ona milczy – na szczęście zawsze możemy liczyć na Caitlyn Jenner, która słynie nie tylko ze spektakularnej tranzycji ale również z tego, że często mówi więcej niż powinna.

Tym razem Cait zapędziła się w programie Piers Morgan’s Life Stories, w którym pojawiła się by opowiedzieć o procesie korekty płci i swoim życiu przed oraz po tranzycji. Robiła to wielokrotnie, napisała o tym książkę, więc dla kogoś, kto interesuje się tematem nie będą to żadne rewelacje – uwagę zwrócił jednak jej komentarz na temat wnucząt:

Mam 12… 13 wnuków! – powiedziała zadowolona Caitlyn

I tu zaczyna robić się ciekawie. Córka Jenner z pierwszego małżeństwa ma troje dzieci. Jej syn, Burt, ma tylko jedno. Brendon, owoc drugiego małżeństwa Caitlyn, również ma tylko jedno dziecko. Kourtney Kardashian ma trójkę, Kim Kardashian (obecnie) dwie pociechy. Rob Kardashian i Blac Chyna również mają jedno dziecko.

Wystarczy podstawowa znajomość matematyki żeby wiedzieć, że coś się w tym rachunku nie zgadza. Czyżby Kylie już urodziła, w dodatku bliźnięta? Caitlyn może też odwoływać się do dziecka Khloe, którego oczekuje z Travisem Thompsonem, lub surogatki Kim, która niedługo urodzi jej trzecie dziecko.

Jak myślicie?

Zobacz: SZOK! Travis Scott rzucił ciężarną Kylie Jenner tuż przed Sylwestrem! “Skończyłem z tobą”

Zobacz: Kylie Jenner po porodzie nie będzie już tak wyglądać! Zapowiedziała kolejne zmiany na twarzy!

Zobacz: Ciąża Kylie Jenner potwierdzona! I to w programie Ellen DeGeneres!


Kylie Jenner u Ellen DeGeneres

Kylie Jenner u Ellen DeGeneres

Kylie Jenner ciąża

Kylie Jenner ciąża

kylie-jenner-i-travis-scott

kylie-jenner-i-travis-scott

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×