Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Ciało Magdaleny Żuk już w Polsce. Minister sprawiedliwości: „Jestem po rozmowach z prokuratorami” [WIDEO]

Ciało Magdaleny Żuk


Ciało Magdaleny Żuk w Polsce

Sprawą Magdaleny Żuk od jakiegoś czasu żyje pół Polski. Jej tajemnicza śmierć w Egipcie jest podstawą do wielu teorii i domysłów snutych przez internautów i agencje detektywistyczne. Dzięki tej pomocy na światło dzienne wychodzą coraz nowe fakty, dlatego być może jest szansa na dojście do prawdy.

Egipski lekarz o śmierci Magdaleny Żuk: „Dałem jej zastrzyk i przywiązałem do łóżka”. Opowiedział o wszystkim z najdrobniejszymi szczegółami [WIDEO]

W piątek, 19 maja, we Wrocławiu zostanie przeprowadzona sekcja zwłok Magdy. Jak twierdzi Zbigniew Ziobro, działania, które Polska podejmuje by wyjaśnić sprawę jej śmierci są „nadzwyczajne”:

Jest to bodaj pierwszy przypadek, kiedy polski prokurator i i polski lekarz sądowy biorą udział w sekcji zwłok za granicą. Jestem po rozmowach z prokuratorami nadzorującymi postępowanie i mogę zapewnić, że będzie prowadzone intensywne śledztwo. Zbliża się czas urlopowy i Polacy powinni mieć pewność, że w sytuacjach krytycznych, sytuacjach kryzysowych, Polska będzie ich wspierać – obiecuje minister sprawiedliwości

Wciąż nie znamy wyników sekcji przeprowadzonej w Egipcie. Nie ma również wyników badań toksykologicznych. Prokuratura nie posiada jeszcze przetłumaczonej rozmowy, którą słychać w tle nagrania, kiedy Magda rozmawia z Markusem. Poinformowano również, że przesłuchiwano koleżanki z pracy zmarłej. One twierdzą, że Magdalena Żuk nigdy nie leczyła się psychiatrycznie. Powiedziały także, że kobieta dzwoniła do nich. Miały wrażenie, że coś jej grozi:

Materiał, który został zdobyty, jest bardzo duży i weryfikowany. W tej chwili nie ma wersji najbardziej prawdopodobnej – mówił inspektor Piotr Leciejewski z KWP we Wrocławiu.

Potwierdzono, że polscy prokuratorzy wzięli udział w sekcji zwłok przeprowadzonej w Egipcie. Egipskie władze nie pozwoliły jednak pobrać wycinków ciała dziewczyny, dlatego na wyniki badań trzeba będzie poczekać.

Bardzo to wszystko tajemnicze i zagadkowe, liczymy na jak najszybsze rozwiązanie tej przygnębiającej historii.

Co było przyczyną śmierci Magdaleny Żuk? Śledczy rozważają trzy hipotezy. Jedna z nich już została obalona

Znajomi Magdaleny Żuk kontra jej chłopak. Rozbieżne zeznania w sprawie tajemniczej śmierci. Dowodem są SMS-y


Źródło: Agencja X-news / x-news.pl

Magdalena Żuk przyczyna śmierci

Magdalena Żuk przyczyna śmierci

Magdalna Żuk - tajemnicza śmierć Polki

Magdalna Żuk – tajemnicza śmierć Polki

Czy byłeś w Egipcie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×