Szukaj

Chudziutka Aneta Zając lśniła w cekinowej mini na ramówce Polsatu. Wszystko byłoby bosko, gdyby nie ta wpadka z butami

Aneta Zajac

Aneta Zajac

Aneta Zając pokazała zdjęcie z nagrań najnowszej ramówki stacji Polsat. W połyskującej mini prezentowała się zjawiskowo. Jeden z fanów dopatrzył się jednak szczegółu, który zepsuł cały jej look. 

Aneta Zając w zeszłym roku przeszła metamorfozę. Wzięła się ostro za siebie i swoje dodatkowe kilogramy. Efekty jej przemiany mogą podziwiać wszyscy na prowadzonym przez gwiazdę koncie społecznościowym. Aktorka co chwila dodaje nowe zdjęcia, czym wprowadza w zachwyt i osłupienie obserwujące ją osoby. Gwiazda schudła już ponad 10 kilogramów, a ta przemiana z pewnością wymagała z jej strony nie tylko wielu wyrzeczeń, ale także niezwykle silnej woli.

Bohaterka Pierwszej Miłości zmaga się z chorobą tarczycy, w związku z czym musiała zmienić na dietę. Teraz w jej menu główną rolę odgrywają warzywa, owoce i inne produkty, które zawierają dużą ilość błonnika. Stawia na lekkostrawne posiłki. Wykluczyła więc takie produkty jak makaron, cukier oraz tłuste mięso. Jest także aktywna fizycznie, chodzi na siłownię i uprawia jogę w zaciszu domowym.

Całkiem odmieniona Aneta chętnie bryluje na salonach, a my możemy podziwiać jej wielką odmianę. Na jej profilu kilka dni temu pojawiło się zdjęcie z planu najnowszej ramówki Polsatu. Wszyscy mocno komplementowali wygląd Anety, ale jeden z fanów dopatrzył się też drobnego szczegółu.

Aneta Zając w ramówce Polsatu. Oprócz zachwytu jest też krytyka

Aneta podczas kręcenia najnowszej ramówki Polsatu zaprezentowała się w krótkiej połyskującej sukience mini. Ta kreacja pokazała, jak świetną ma figurę. Gwiazda pochwaliła się nową, szczupłą sylwetką i nieziemsko zgrabnymi nogami. Aneta znowu ma talię osy i widać, że rewelacyjnie czuje się w swoim ciele. Pod zdjęciem aktorki nie brakowało zachwytów ze strony internautów. Wszyscy komplementowali jej wielką metamorfozę.

To samo zdjęcie Anety udostępniliśmy także na profilu społecznościowym Jastrząb Post. Pośród licznych komplementów i miłych słów znalazł się ten komentarz, który zdradził pewne niedociągnięcia.

Za małe buty, paluchy wychodzą – czytamy w komentarzu.

Czy myślicie, że ten jeden mankament może oderwać uwagę od metamorfozy Anety?

 

 


Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając w zamałych butach

Aneta Zając w zamałych butach

Aneta Zając screen z Instagrama

Aneta Zając screen z Instagrama

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×