Szczupła jak niteczka Maffashion oprowadza fanów po domu. Teraz dopiero widać, jak schudła po rozstaniu z Fabijańskim

Maffashion

Maffashion

Maffashion niedawno przyznała, że rozstanie z Sebastianem Fabijańskim sporo ją kosztowało. Zmęczona stresem, straciła także sporo kilogramów. Jak teraz wygląda?

Maffashion ma za sobą bardzo trudny czas. Kilka tygodni temu w social mediach potwierdziła, że rozstała się z partnerem i ojcem swojego synka Sebastianem Fabijańskim:

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był.

Potem wokół sprawy wybuchł głośny skandal, który jeszcze podsycił wywiad aktora, w którym nie ukrywał, że zdradził partnerkę. Wszystko to miało wpływ na formę blogerki. Maffashion odpowiedziała niedawno w komentarzach pod postem zmartwionym fanom, że rzeczywiście ostatnie wydarzenia  i stres miały wpływ na stratę kilogramów.

Trochę stresu za dużo ostatnio – napisała.

W najnowszej publikacji widać to jeszcze wyraźniej.

Wychudzona Maffashion oprowadza fanów po wnętrzach

Maffashion już wróciła do swojej normalnej bytności w sieci. Jak już wcześniej zauważyli fani, ostatnio bardzo schudła. W najnowszym poście o wnętrzach widać to jeszcze wyraźniej. Chudziutka, w obcisłych mini sukienkach oprowadziła internautów po kilku pomieszczeniach.

Trochę „wnętrzarskich”kadrów. Najczęściej powtarzające się pytania to te o zabudowę, ściany, poszczególne materiały, meble, drewno na podłodze czy właśnie firmę od elementów wykonanych ze stali.
Co ciekawe, w moim mieszkaniu kupionym pare lat temu są przeszklone drzwi do łazienki (widoczne na jednym ze zdjęć) i okazuje się, ze robiła je ta sama firma, po która sięgnęliśmy wykańczając dom. Polecam! Więcej „domowych” namiarów znajdziecie w wyróżnionej relacji  Ściskam!

Miejmy nadzieję, że Julia Kuczyńska szybko wróci do równowagi, bo mimo że ciągle wygląda pięknie, to jednak tak szybka utrata kilogramów jest niepokojąca.


Maffashion oprowadza fanów po wnętrzach

Maffashion oprowadza fanów po wnętrzach

Maffashion oprowadza fanów po wnętrzach

Maffashion oprowadza fanów po wnętrzach

Maffashion oprowadza fanów po wnętrzach

Maffashion oprowadza fanów po wnętrzach

Komentarze

 • Gość pisze:

  Chałupa wygląda jak korporacyjny budynek. Mnie się nie podoba.

 • Gość pisze:

  Czy wszystko jest na sprzedaż (.?.). I czy ma to kolor różowy ( .?.). Intymność, Przytulność (Domu) nie zależą od ceny lub metki i nie szukają poklasku, to się wzajemnie wyklucza…Uzewnętrznione wnętrze właściciela, a tu echo słychać…

 • Gość pisze:

  To mieszkanie dla ludzi?? Wygląda jak więzienie po remoncie.
  Pomiędzy zagraconym wnętrzem a pustostanem jest szerokie pole na normalne wnętrza

 • Gość pisze:

  Bardzo ladne, nowoczesne. Ludu ….z duchem czasu idz. Juz nie modne zagracone.

 • Gość pisze:

  Zimne i puste jak ona sama. Po wnętrzach możemy zobaczyć jaka ta osoba jest..

 • Gość pisze:

  Tylko usiąść i się rozpłakać…zimne i puste wnetrza🥺🥺🥺🥺

  • Margot pisze:

   Popieram. Niestety jak bunkier… No ale niby najważniejsze, żeby domownikom było w nim dobrze

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia fajny kolorek jak to mówił pruszków warto było marmur i złoto mniam mniam all capone shakira w więzieniu ale to juź zapłacone jak u pani zawadzkiej wczoraj ci bankowi ksiegowi po gimbium zawsze mają bałagan dlaczego pan jechał a4 rowerem a nie roverem to dla z ameryki bo tak prowadził gps mozna mozna ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×