Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Lewandowscy szykują się do chrztu Klary! Znamy szczegóły uroczystości! [ZDJĘCIA]

Robert, Kara, Ania Lewandowscy


Lewandowscy przygotowują się do chrztu córki

Według informacji „Super Express”Anna i Robert Lewandowscy szykują się do chrztu swojej pierworodnej córki, Klary. Czy znane są szczegóły tej uroczystości?

Przypomnijmy, pierwsze dziecko państwa Lewandowskich przyszło na świat 4 maja 2017 roku. Ciąża Anny Lewandowskiej była wręcz wydarzeniem medialnym, natomiast mała Klara zaraz po urodzeniu została okrzyknięta przed media „polskim royal baby”! Dziewczynka, choć ma niewiele ponad miesiąc, wzbudza ogromne zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że fani pary interesują również szczegółami chrztu dziecka.  Ania i Robert Lewandowscy nie ukrywają, że są osobami głęboko wierzącymi, nic dziwnego, że chcą, aby ich córka przyjęła sakrament chrztu świętego. Gdzie odbędzie się ta wyjątkowa uroczystość?

Klara Lewandowska, jak podaje „Super Express” zostanie ochrzczona w Polsce. Trenerka i jej mąż, zdecydowali się zorganizować uroczystość blisko rodziny i przyjaciół, którzy zaangażują się w pomoc w organizacji tego ważnego wydarzenia.

Rodzicami chrzestnymi będą: brat Anny Lewandowskiej, Piotr Stachurski oraz siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska, czytamy w „Super Expressie”.

Na razie nie jest znana data chrztu Klary, ani miejsce uroczystości.

Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie brzucha po porodzie. Nie tego się spodziewaliśmy

Ania i Robert na spacerze z Klarą

Ania i Robert na spacerze z Klarą

Robert i Ania na spacerze z Klarą

Robert i Ania na spacerze z Klarą

Czy Anna i Robert Lewandowscy tworzą dobraną parę?Komentarzy: 2


Gośćkm | 20 czerwca 2017, 07:51

A co cie to obchodzi …to jest indywidualna sprawa każdego z nas ….a może kościół przychodzi do nich ….trudno im żyć na każdych kroku są prześladowani przez reporterów gdzie się nie rusza to mają ogony za sobą ….bardzo ich lubię ten związek przetrwa każdą burzę ….życzę im wszystkiego dobrego i zdrowia małej Klarze…


Gość | 9 czerwca 2017, 22:32

Ciekawe jak często chodzą do Kościoła te bardzo wierzące osoby.


Dodaj komentarz
×